wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11422 wyświetleń

Wolny lokal komunalny

K O M U N I K A T

Urząd Miasta Grajewo informuje najemców mieszkań komunalnych, iż posiada w swoich zasobach mieszkaniowych wolny lokal mieszkalny przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Lokal położony jest w Grajewie na Os. Południe 3/1 (na parterze) o powierzchni użytkowej 44,76 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc i przedpokoju, odpowiadający metrażem do zamieszkania rodziny czteroosobowej.

Komunikat skierowany jest wyłącznie do najemców mieszkań komunalnych posiadających w swoich gospodarstwach domowych osoby niepełnosprawne – poruszające się na wózku inwalidzkim (dokumenty potwierdzające niepełnosprawność).

Osoby ubiegające się o zamianę mieszkania winny spełniać warunki określone uchwałą Rady Miasta Grajewo w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Grajewo, w tym m.in.:

- nie zalegać w opłatach za lokal co najmniej za trzy pełne okresy płatności, oraz posiadać stałe dochody umożliwiające ponoszenie opłat mieszkaniowych.

Osoby zainteresowane zamianą mieszkania proszone są o zgłaszanie się do tut. Urzędu w terminie do dnia 23 grudnia 2013 r. Informacji w tej sprawie udziela Wydział Gospodarki Komunalnej, pokój Nr 29, ul. Strażacka 6, tel. (086) 273 08 15 lub 273 08 16.

Z up. Burmistrza Miasta
mgr Zygmunt Kruszyński
zastępca Burmistrza

 


Komentarze (4)

4 osoby w tym na wozku to ciasnota na niespelna 45m2

Może hrabia j. apartament królewski sobie życzy.

do uniżonego,nie bądz taki bezczelny trochę kultury a 45m2 to naprawdę nie jest duzo jak na rodzinę cztero osobową i do tego jeszcze jedna w tym poruszająca się na wózku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.