sobota, 18 września 2021

Kultura i rozrywka

Wojtek Kozikowski dołączył do legendy polskiej muzyki

Wojtek Kozikowski dołączył do legendy polskiej muzyki

Pochodzący z Grajewa muzyk, Wojciech Kozikowski został nowym gitarzystą zespołu ikony polskiej muzyki rozrywkowej, Janusza Laskowskiego. 

- Mam wielką przyjemność grać w zespole z panem Januszem Laskowskim. To dla mnie ważne doświadczenie. Reakcja widowni na koncertach mnie ujmuje, pomimo upływu lat muzyka Pana Laskowskiego potrafi niezwykle wzruszać. Teksty jego piosenek są wspaniałe, wsparte świetnie skomponowaną muzyką. Te piosenki przetrwały próbę czasu, do dziś łącząc pokolenia. Bardzo miło jest być częścią tego projektu. - mówi W. Kozikowski

Najbliższą okazją do posłuchania naszego gitarzysty w towarzystwie ikony polskiej muzyki rozrywkowej będą obchody 24. urodzin Radia Jard, na których Janusz Laskowski będzie gościem specjalnym. Piknik urodzinowy odbędzie się w niedzielę (11 lipca) na terenie Kompleksu Hotelowego "Nad Zalewem" w Wasilkowie. Koncert Janusza Laskowskiego jest planowany na godzinę 14. 


Tomasz Tomaszewski

 
 

czwartek, 16 września 2021

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Radziłowa

czwartek, 16 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.