środa, 28 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9496 wyświetleń

Wojewodzin z OHP pomagają

Społeczność Zespołu Szkół w Wojewodzinie, we środę 18 kwietnia 2007r, mogła obejrzeć barwne i ciekawie przygotowane przez uczniów szkoły z pomocą Izabeli Randzio z OHP w Grajewie przedstawienia teatralne.

Grupa aktorów zajęła I miejsce na tegorocznym Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP w Suwałkach.

Widowiska zawierały wiele elementów, szczególnie tekstów, nawiązujących do współczesności, dzięki czemu były dobrze przyjęte i zrozumiane przez młodych ludzi. Przy okazji zebrania się w jednym miejscu dużej liczby osób mogła być przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla potrzebujących. Słowa uznania należą się organizatorom i darczyńcom za każdy ofiarowany grosz.

- Za zebrane pieniądze mamy zamiar zakupić środki czystości, które są bardzo potrzebne w Domu Pomocy Społecznej w Grajewie i zostaną tam jak najszybciej przekazane – powiedziała nam komendant Ochotniczych Hufców Pracy w Grajewie T. Maciorowska

e-Grajewo.pl
 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (2)

w tej niebieskij sukince i ładnej czapecce to wróżka jaka on ładna;p;p znam ją:) PoZdRo

dlaczego tylko 6 zdjęc jest..?? przeciesz było ich wiecej..;/;/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.