piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 8857 wyświetleń

Wojewodzin oddaje krew

9 marca 2005r. w Zespole Szkół w Wojewodzinie honorowo oddawali krew uczniowie, pedagodzy i dyrekcja tejże szkoły. Akcję zorganizował ZR PCK Grajewo wspólnie z ZS.

- Taka akcja w ZS w Wojewodzinie jest przeprowadzana już od 20 lat. Przez ten czas zostało oddanych ponad 300l krwi. Przy szkole działa koło PCK, które propaguje idee i wszelkie inicjatywy czerwonokrzyskie. Jego wieloletnim opiekunem jest Anna Wyszkowska – nauczyciel chemii ZS w Wojewodzinie – mówi dyr. ZS w Wojewodzinie Karol Choynowski.

Chętnych do oddania krwi było bardzo wielu. Ograniczenie wiekowe (tylko osoby pełnoletnie) i badania lekarskie pozwoliły 34 osobom wziąć udział w honorowym oddawaniu krwi.

- Przyłączył się do nas dzisiaj wiceprezes ZR PCK Grajewo Honorowy Dawca Krwi PCK ks. T. Wilga. Akcję w Wojewodzinie należy zaliczyć do udanych, planujemy kolejne – powiedziała K. Jastrzębska PCK Grajewo.

W Grajewie można oddać krew jeden raz w tygodniu w poniedziałki - punkt przy Szpitalu Ogólnym w Grajewie w godz. 8.00-12.00. Badania robione są na miejscu przed oddaniem krwi, trwa to dość szybko, jedyny warunek to bycie pełnoletnim.

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (8)

Chetnych do oddania krwi bylo jeszcze wiecej, ale przeszkoda byl brak dowodow osobistych, troche dziwna bariera, szkola mogla o to zadbac....

Bardzo dobra akcja. Ja również oddawałem krew i też w tej szkole. Pozdrowiania dla kadry ale bez Pana O.

spoko ale mogli tez fotki z apelu pokazac, bo fajno bylo

Tak trzeba wychowywać młodych ludzi. Dobry przykład p.Dyrektorze. Gratuluję pomysłu. Tak trzymać.

Młodzież z ZS w Wojewodzinie i kadra dydaktyczna są super !!! Potrafią się zorganizować. Dla Was słowa uznania i gromkie brawa. Jesteście wizytówką naszego regionu i inni powinni brać z Was przykład. Pozdrowienia!!!

Czy dyr też oddał krew ? Czy ktos widział ?

Do Ciekawskiego. Owszem tak.

POZDROWIENIA DLA PROFESORKA KAROLA OD DAWNEGO UCZNIA


ROBERT MOSCICKI

MOJ @ ROB1981@GMAIL.COM

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.