czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10870 wyświetleń

Wojewodzin - I miejsce

W dniach od 6 do 9 czerwca 2005 roku w Zespole Szkół w Wojewodzinie absolwenci szkoły zdawali egzaminy z przygotowania zawodowego ubiegając się o tytuł technika.

Wszyscy taki egzamin złożyli z wynikiem pozytywnym. Niektóre prace dyplomowe zostały szczególnie wyróżnione i otrzymały oceny celujące. Dwie z nich zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Naczelną Organizację Techniczną w Łomży. Kapituła konkursu przeanalizowała 19 prac dyplomowych nadesłanych z całego byłego województwa łomżyńskiego.

Praca dyplomowa Michała Oczko i Karola Łepkowskiego - uczniów z Zespołu Szkól w Wojewodzinie pt : WIELOFUNKCYJNY ROZSIEWACZ OMEGA uznana została przez łomżyński NOT za najlepszą pracę w kategorii mechanika, elektronika i elektrotechnika. Oprócz tego wyróżniono pracę Emilii Pruszyńskiej w kategorii promocji walorów środowiska oraz kultywowania tradycji regionalnych pt : Tradycje kulinarne i ludowe gminy Radziłów. –


ZS w Wojewodzinie

foto - Muzeum Sprzętu Rolniczego przy ZS w Wojewodzinie

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (2)

gratuluje chlopcy!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.