niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 9399 wyświetleń

Włamywacz zatrzymany

Policjanci grajewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w miniony piątek włamał się do jednego z mieszkań w Szczuczynie. Łupem złodzieja padł telewizor, butla gazowa oraz 5–litrowe wiadro smalcu. 54-letni mieszkaniec Szczuczyna już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz jego niezgodnym z prawem postępowaniem zajmie się sąd.

W miniony piątek dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony przez mieszkankę Szczuczyna, że w jej mieszkaniu miało miejsce włamanie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że skradziono 42–calowy telewizor, butlę gazową oraz 5 litrów smalcu. Kobieta oszacowała straty na kwotę 2 000 zł. Natychmiast grajewscy policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek ze sprawą. W mieszkaniu podejrzewanego o kradzież - funkcjonariusze odnaleźli skradzione przedmioty. Złodziej trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzut przestępstwa. Okazało się, że jest to znany policjantom 54-letni mieszkaniec Szczuczyna. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Komentarze (9)

Z tym smalcem to dobra akcja.

Był kiedyś taki kryminał.. "Kto zapierdzielił smalec z okna"...

Glodny chlopina byl to i smalec podprowadzil a ze nie mial na czym jaj usmarzyc to i butle z gaziurem cmyknol a tv to juz samo do raczki przykleilo sie wszak niema to jak dobry film przy kolacji:-)

Szczuczyn na smalcu stoi, dawniej na cukierkach

Główny powód kradzieży smalec, telewizor i butla to tak przy okazji...

Szczuczynski złodziej i wiadro smalcu ha ha ha ale przypadł

Taki dobrobyt w kraju, że złodziej smalcem nie pogardził, smutne :(

za smalec 3 lata w wiezieniu,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.