Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14383 wyświetleń

Włamanie na ul. Ełckiej

W nocy z 22 na 23 X 2009r. o godz. 3.20 dyżurny KPP został poinformowany przez kierownika sklepu o włamaniu do lokalu handlowego przy ul. Ełckiej w Grajewie.

Ze sklepu AGD/RTV nieznani sprawcy dokonali kradzieży sprzętu (m.in. telewizory, MP 3, MP 4). Straty wstępnie oszacowano na ok. 40 tys. złotych.

Funkcjonariusze Policji prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Zostały zabezpieczone wszelkie ślady. Jeśli ktoś jest w posiadaniu informacji na temat tego zdarzenia może zadzwonić na nr 997, 086 273 03 33, tel. zaufania 086 272 2222.


fot.e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

fantów szukajcie na allegro :)

juz dawno by to zrobili, tylko z tymi porwaniami wymyslili i duzo policji sie krecilo wieczorami :>

Jak to możliwe , aby mozna było tak łatwo włamać się do tak duzego sklepu przy głownej ulicy i będącego pod ochroną?

Polak potrafi :( Na całym ,swiecie Polacy mają opinię złodzieji. I wiecie co? Ci, którzy tak twierdzą mają rację. Niestety! Wstyd się czasem przyznac,żę pochodzę z Polski...
WSTYD!!!!!!!!!!!!
Zacznijcie w końcu pracować, a nie żyć na koszt innych! Leniuchy!

w gwie jest problem z praca i jedynie tak chyba mozna zarobic pieniadze :) hehe, niech nasze szanowne wladze wstydu nam, nie robia, wczesniej sklep blisko komendy teraz glowna ulica;) brawo panowie i panie

A za granicą Polski też inaczej jak kradzieżą nie można zarobić? (...)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.