czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7783 wyświetleń

Włączenie syren (17 IX)


Dnia 17.09.2016r. o godz. 12.00 na terenie powiatu Grajewskiego uruchomione zostaną na jedną minutę syreny alarmowe, celem uruchomienia syren jest upamiętnienie 77. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.

Ćwiczebne uruchomienie syren reguluje Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. poz. 96).


Z up. Starosty Antoni Milewski
Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich

 

Komentarze (5)

"W dowód uczczenia 77. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej" - nie wierze, wy czcicie rocznice napasci na nasz kraj? Czci sie rocznice wydarzen pieknych, szlachetnych, odwaznych a nie takich w ktorych ktos na nas napadl. Blazenada. Podkreslam slowo "uczczenia". Darzycie czcią fat napasci? To chore. Chyba ze chodzi o bledy jezykowe wtedy mozna wybaczyc ale przy okazji mozna sie posmiac z niezgrabnosci stylistycznej autora takiego tekstu.

Krzysztof upamiętnia się to wydarzenie ,a nie czci jak tobie się wydaje, jak zapomnimy o tych wydarzeniach to to musi wiedzić że w Moskwie rakiet więc jek u nas wiosek.

Masz racje Krzysztof

Takiej rocznicy nie czcimy, ale nie możemy o tym fakcie zapomnąć p. krzysztofie

Rozumiem, że po komentarzu "Krzysztofa" tekst artykułu zmieniono a słowo "uczczenia" zmieniono na "upamiętnienia"...a wszyscy pozostali "jadą" po biednym Krzysztofie....tak się domyślam czytając komentarze :-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.