niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14146 wyświetleń

Wjechał w słup na ul. Kopernika


Na ul. Kopernika w Grajewie volkswagen wjechał w słup trakcji elektrycznej. Dwie osoby zostały ranne.Ok. godz. 13.30 kierujący vw vento omijając dwa pojazdy w kolumnie, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w słup elektryczny. Został zniszczony słup jak również pojazd. Dwie osoby - kierowca i pasażer - odwieziono do grajewskiego szpitala.

Kierowca, prawdopodobnie chorujący na cukrzycę, źle się poczuł, zjechał z drogi i uderzył w słup; nie przypomina sobie co dokładnie się stało.

fot. e-Grajewo.pl
Komentarze (6)

Z jaką prędkością ten samochód wjeżdżał w teren zabudowany?? Zniszczenia nie wskazują że było to 50km/h.... No i ta podwójna ciągła i skrzyżowanie... Bez komentarza...

To w końcu: omijał stojące/wyprzedzał jadące/ czy zasłabł i zjechał z drogi :)) Najważniejsze że nikomu nic poważnego sie nie stało..

forestman: co z tego z jaką wjeżdzał a może zdąrzył by wyhamować przed znakiem. i to mu sie udało bardzo skutecznie

w trakcie omijanie zjechał i walną w słup

Omijał dwa pojazdy(czyli stojące), więc powinien zahamować, skoro stały one przy podwójnej ciągłej i POWOLI je OMINĄĆ. Jak można bez oceny sytuacji za pojazdami stojącymi, omijać je na pełnym gazie. Prawdopodobnie zasłabł... może z wrażenia co właśnie zrobił.. Przede wszystkim należy włączyć myslenie za kółkiem. A wypadki (nieprzewidziane - bo wszystkiego nie da się przewidzieć do końca) czasami i tak "chodzą po ludziach". Najważniejsze, że nikt nie zginął>

No cóż pozostaje życzyć kierowcy i pasażerowi szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.