Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 2484 wyświetleń

Wiosenny Koncert Rodziny Chóru Most the Music

Wiosna, to pora roku, na której nadejście czeka większość z nas. Robi się ciepło, dni są coraz dłuższe, a świat staje się bardziej kolorowy. I nie tylko przyroda odzyskuje swój urok, ale my też czujemy się ożywieni i coraz bardziej energiczni. 

My stwierdziliśmy, że najlepiej zacząć wiosnę śpiewająco. W dniu rozpoczęcia astronomicznej wiosny - 20 marca 2024 r. w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie odbył się „Koncert rodzinny” chóru powiatowego, założonego w ramach Programu „Most the Music”, którego pomysłodawcą i fundatorem jest Fundacja Most the Most.

 

 „Meluzyna”, „Nauczmy się żyć obok siebie”, czy „Tyle słońca w całym mieście”, to tylko niektóre utwory, jakie nasi chórzyści zaprezentowali widowni, którą stworzyli członkowie ich rodzin, znajomi i goście zaproszeni na to wydarzenie.

 

Po skończonym występie był czas by razem z bliskimi, przy kawałku pysznego ciasta, podzielić się emocjami i wrażeniami z występu.

W koncercie, poza rodzinami uczestników, udział wzięli także przedstawiciele Powiatu Grajewskiego ze Starostą Grajewskim Waldemarem Remfeldem na czele, który przygotował słodki upominek dla uczestników chóru oraz Wanda Elżbieta Mieczkowska, Radna Sejmiku Województwa Podlaskiego. Gościem specjalnym była Anna Wojtaszek Koordynator ds. Projektów Fundacji Most the Most.

 

Chór aktualnie składa się z 24 uczestników. Dyrektorem Artystycznym programu jest Adam Sztaba, którego wspiera  Patryk Sikora.

Dziękujemy dzieciom i młodzieży z naszego chóru za świetny występ i niezapomniane doznania muzyczne. Dziękujemy także Pawłowi Podeszwik opiekunowi muzycznemu chóru za doskonałą pracę przy koncercie i w całym projekcie oraz Katarzynie Mrozowskiej, Wicedyrektor ZS w Niećkowie, za organizację prób i występów.

niedziela, 16 czerwca 2024

Żłobek miejski. Rodzinny Piknik (14.06)

piątek, 14 czerwca 2024

Piknik z Folklorem 2024

Komentarze (2)

Serdecznie gratuluję. Jesteście wspaniali młodzi. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam was i waszych mentorów. Na nadchodzące Święta życzę dużo zdrowia i pomyślności. Trzymajcie się tak dalej.

Super że jest taki chór i młodzież się rozwija .
Tylko mała rada dla mam - dziewczynka w różowej sukience powinna mieć staniczek !
Proszę o tym pomyśleć ! Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.