wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9997 wyświetleń

Wiosenna przycinka drzew

Trwa akcja podcinania i usuwania gałęzi drzew w pobliżu znaków i przejść dla pieszych. Prace mają zapewnić lepszą widoczność znaków drogowych przy parkach oraz w rejonie szkół. Prace nadzoruje ZWiK w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

o głowy sie przytnijcie, pamietam te drzewa, za malolata lamalo sie na nich rece, inne sluzyly jeszcze jako slupki do gry w pilke

nieszpećcie naszego miasta, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Po tej rzekomej przecince wiele drzew umarło. W porównaniu z innymi miastami i tak mamy mało zieleni, a jak już widać zapowiada się tak samo.

aj chłopcze, ale masz problem.... to chyba normalne, że sie przycina drzewa... ale co ja bede Tobie tłumaczyła pfffff

Na wiktorówce znowi wycieli kolejne drzewa, niby stare. Panie ogrodniku grajewski zapomniałeś o naprawde spruchniałych drzewach. PANIE BURMISTRZU, niech pan napisze do SPILBERGA, jak będzie kręcił film, to moze wykorzysta krajobraz / jak po wybuchu bomby atomowej /, który teraz jest na wiktorówce.
Miasto zarobi niezłą kasę.

Nie wiem dlaczego nie zamiesciliscie mojego komentarza a może był błąd nie będę was winić ale napisze jak wczesniej. W Grajewie powinni byc specjalisci od przycinania drzew przeciez wystarczy przejsc sie np. szkolna i zobaczyc ze te dzewa nie odzyja wszystkie galezie ścięte!!! Nie jestem specjalistka ale nie wiem co tym chce sie osiagnąć. Może tymi galęziami ociepla się w jakiejs czesci grajewo i chce się ich jak najwiecej ściąć! Niech to zrobią osoby które mają jakieś pojęcie z biologi.Po co marnować stare dzrzewa!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.