piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 8844 wyświetleń

Wigilia powiatowa 2004

Dnia 16 grudnia 2004r. w Wojewodzinie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe.


-Życzenia świąteczne - STANISŁAW KOSSAKOWSKI - Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego (słuchaj)

- Fragment piosenki świątecznej (przekaz wideo)

Na uroczystość zostały zaproszone m.in. władze powiatu grajewskiego. Gości powitał gospodarz dyrektor ZS w Wojewodzinie Karol Choynowski.

Przybyli podzieli się opłatkiem składając świąteczne życzenia i zasiedli do wspólnego stołu wigilijnego. Dania wigilijne i cała oprawa zostały przygotowane przez uczniów pod nadzorem D. Szymkuć i T. Zwolińskiej.

Młodzież szkolna przygotowała gościom występ artystyczny. Spektakl - przedstawienie w formie pantomimy przygotowano pod okiem polonistek E. Karwowskiej i B. Borawskiej. Uczniowie, a przy stole również przybyli wspólnie śpiewali kolędy.

Na uroczystości opłatkowej panowała iście rodzinna atmosfera.

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (7)

Mikołajeee !! buziaki

Macie super halę.Trzeba tam kiedyś wpaść i rozgrzać kopyta przy piłeczce 8-) Pozdro dla wszystkich .Dobry pomysł z takim spotkaniem wigilijnym 8-) Chociaż jeszcze zbytnio atmosferki nie ma, bo to nie ten czas i nie ta pora 8-) Ale to wcale nie znaczy, że pomysł jest do wora...hehe.Trzymać sie ciepło!!!!!!

Spox szkoła, Spox nauczyciele, Spox dyrektor.Nigdzie nie ma fajniejszych imprezek niż te które organizuje Wojewodzin.Znowu coś się dzieje, a to za sprawa dyrektora, którego pozdrawiam bardzo serdecznie-tak trzymac!!! Pozdrowionka dla Rady Pedagogicznej.A z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia życze wszystkim spokojnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt

a Mikołaje byli najlepsi !! Pozdro dla Ziomków!

aj co bylo to bylo ale z pszczółką sie wycałowalam hehe biznesmen w adidasach ale padaka. po prostu bylo spoko nic dodac nic ujac przedstawienie sie skonczylo goscie sie podzielili aktorzy (my) rowniez zaspiewalismy kilka kolęd zjedlismy i co prezent od mikołajów dostalismy :))) (pozdro ziomki z 5TE)

szkoła w wojewodzinie to super szkoła-moja rodzinna :)))))))) uczyła siem mama siostra no jak na rodzine przypadła to i ja..... przedstawienie było THE BEST najlepsi byli oczywiście:policjantka,blond dama i Radosław Olechna......jednakze z tego przedstawienia usuneła bym biznesmenke(ulke k)ale ogólnie to luxio było superancko
Pozdro dal szalonych wojewodzińców

Bylo zajebiście jednym słowem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.