Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10362 wyświetleń

Święto Stanisława Kostki

Dzisiaj 18 września o godz. 17.00 odbbyła się w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie uroczystość odpustowa.

Na ten dzień przypada święto Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży. Św. Stanisław jest po Matce Najświętszej drugim patronem parafii MBNP.

Cała parafia - rodziny, rodzice, młodzież, dzieci, nauczyciele, wychowawcy – zaproszona była na wspólne śpiewanie piosenek, modlitwę, zabawę i rozrywkę. Po Mszy św. i procesji odbyło się spotkanie przy ognisku.

Szczególnie ciepło witane były dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. i w tym roku przygotowują się do niej oraz młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania w poprzednim i ta, która przystąpi do tego sakramentu w tym roku szkolnym. W tym dniu wspólnie spędzą czas poszczególne grupy modlitewne, ministranci, lektorzy, scholanki, również młodzież studiująca (szczególnie rozpoczynająca studia na wyższych uczelniach).

(fot.e-Grajewo.pl)


Komentarze (5)

było fanie i dla mojej córci też sie podobało :)

ja zostałam/em do samego końca :)

ja bylam z kolezanka ale oczywiscie mam takiego farta jak zwykle ze ja widac a mnie juz nie :( ale bylo fajnie byla free wata cukrowa, mleczka, kielbaski, zabawy, konkursy, spiewy, ognisko i to bedzie co piątek o 17:00 msza a po mszy zabawa xD

no coś wspaniałego: modlitwa pojączana ze swietna zabawą:) Pozdrawiam ks. Andrzeja! Super ksiądz!

ja też byłam i było supeer tylko,że nie do konca bo ciemno ;-(( bałam sie wracac a mieskam daaaleko od MBNP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.