poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 12041 wyświetleń

"Święto Rodziny"

Dnia 10 maja br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbyła się uroczystość pod nazwą "Dzień Rodziny". Hasło przewodnie imprezy brzmiało: "Mamo bądź zdrowa”.

Święto to wymyślili uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grajewie, aby połączyć Dzień Babci i Dziadka, zbliżający się Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, po to by świętować je wszystkie razem. Jest to równiez okazja by na szerszym forum przedstawić osiągnięcia i wyniki uczniów. Do organizacji imrezy dołącza się Fundacja na rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego. Stoisko informacyjne przygotowało również Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym "Nadzieja" z Grajewa.

Uczniowie klas III i IV przygotowali wiersze, piosenki i pokazy taneczne. Wśród gości nie zabrakło prezes FnrRSG Alicji Rutkowskiej, burmistrza Grajewa Krzysztofa Waszkiewicza, przewodniczącego RF Grzegorza Curyłło, dyr. MDK Edwarda Szabata.

Z rodziną życie cudne, choć czasem masz już dość.
Nie bywa ono nudne, tu szybko mija złość.
Rodzina to buziaki, niekiedy też i łza.
Gdy w życiu trudne chwile, na plecach czujesz garb
Gdy troski Cię dopadną – rodzina radę da.

Taka rymowanka to świetna puenta, jaką prowadzący Kasia Lichota i Piotr Michalski wypowiedzieli na zakończenie obchodów święta rodziny.

 

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (7)

Mamo bądź zdrowa a Ty tato jak chcesz Dzięki za taki dzień rodziny!!

z biegiem lat pozanwalo swiat .....fajne rymy

Bez sensu po co to komu?

Grajewianinie zatanów się

ojciec nie przeżywaj:D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.