Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 18188 wyświetleń

Święto Policji 2013

W dniu 12 lipca 2013 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie 36 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

W piątek, 12 lipca 2013 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczystość z okazji 94 rocznicy powstania polskiej Policji. Przybyli na nią przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów i instytucji współpracujących z Policją.
Nie zabrakło również emerytów policyjnych, pracowników cywilnych i przyjaciół Policji. Nominacje na wyższe stopnie służbowe otrzymało 36 policjantów, w tym 1 oficer, 23 aspirantów, 9 podoficerów i 3 szeregowych. „Awanse i odznaczenia są uhonorowaniem sukcesów a zarazem podziękowaniem policjantom oraz pracownikom Policji za ich codzienną sumienną pracę” – powiedział insp. Marek Przybyszewski Komendant Powiatowy Policji w Grajewie.

 „Życzę Wam, aby służba w Policji była nieustannym wyzwaniem, szlachetną przygodą naznaczoną poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Najlepsze życzenia kieruję do rodzin i bliskich policjantów oraz pracowników policji. To oni dzielą z nami sukcesy i radości, są oparciem w trudnych chwilach – dodał.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele zaproszonych gości przekazali na ręce Komendanta gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów za służbę i pomoc niesioną mieszkańcom powiatu grajewskiego. fot. KPP w Grajewie

Komentarze (14)

Na pierwszym zdjęciu przy drzwiach, chyba prezydent Komorowski?

gratulacje Wiesiu

Super Panie Wiesiu!!!

faktycznie komorowski przyjechał do grajewa! ale że tak utrzymali to w tajemnicy ;)

do roberta: hehe też tak myślałam

i przy drzwiach go postawili

gratuluję zwłaszcza dla ludzi z drogówki, no i Adama, Huberta,Snapiego no i Waldka, a i dla Ewuni

W nagrodę powinni dostać po kostce z kurczaka.

Wiesiek Gratulacje. Wiesiu to dowód że są Policjanci którzy używają głowy w pracy ,a nie tylko przepisów wymyślonych przez ludzi nie znających życia.

Gratulujemy p. J. Zielińskiemu.
Pozdrawiamy policjantów oraz wszystkich uczestników uroczystości.

Wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym, gratulacje dla awansowanych i spełnienia oczekiwań związanych ze służbą w Policji wszystki POLICJANTOM i PRACOWNIKOM POLICJI życzy mł. insp. w stanie spoczynku Grzegorz Dołęgowski.

Hmmm i Patrze Mariusz sie znalazł:)

Mmm pan Kamil :) cudoooo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.