Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 19279 wyświetleń

Święto Policji 2013

W dniu 12 lipca 2013 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie 36 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.

W piątek, 12 lipca 2013 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczystość z okazji 94 rocznicy powstania polskiej Policji. Przybyli na nią przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów i instytucji współpracujących z Policją.
Nie zabrakło również emerytów policyjnych, pracowników cywilnych i przyjaciół Policji. Nominacje na wyższe stopnie służbowe otrzymało 36 policjantów, w tym 1 oficer, 23 aspirantów, 9 podoficerów i 3 szeregowych. „Awanse i odznaczenia są uhonorowaniem sukcesów a zarazem podziękowaniem policjantom oraz pracownikom Policji za ich codzienną sumienną pracę” – powiedział insp. Marek Przybyszewski Komendant Powiatowy Policji w Grajewie.

 „Życzę Wam, aby służba w Policji była nieustannym wyzwaniem, szlachetną przygodą naznaczoną poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Najlepsze życzenia kieruję do rodzin i bliskich policjantów oraz pracowników policji. To oni dzielą z nami sukcesy i radości, są oparciem w trudnych chwilach – dodał.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele zaproszonych gości przekazali na ręce Komendanta gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów za służbę i pomoc niesioną mieszkańcom powiatu grajewskiego. fot. KPP w Grajewie

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (14)

Na pierwszym zdjęciu przy drzwiach, chyba prezydent Komorowski?

gratulacje Wiesiu

Super Panie Wiesiu!!!

faktycznie komorowski przyjechał do grajewa! ale że tak utrzymali to w tajemnicy ;)

do roberta: hehe też tak myślałam

i przy drzwiach go postawili

gratuluję zwłaszcza dla ludzi z drogówki, no i Adama, Huberta,Snapiego no i Waldka, a i dla Ewuni

W nagrodę powinni dostać po kostce z kurczaka.

Wiesiek Gratulacje. Wiesiu to dowód że są Policjanci którzy używają głowy w pracy ,a nie tylko przepisów wymyślonych przez ludzi nie znających życia.

Gratulujemy p. J. Zielińskiemu.
Pozdrawiamy policjantów oraz wszystkich uczestników uroczystości.

Wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym, gratulacje dla awansowanych i spełnienia oczekiwań związanych ze służbą w Policji wszystki POLICJANTOM i PRACOWNIKOM POLICJI życzy mł. insp. w stanie spoczynku Grzegorz Dołęgowski.

Hmmm i Patrze Mariusz sie znalazł:)

Mmm pan Kamil :) cudoooo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.