środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 15301 wyświetleń

Święto Patrona ZS 2

Tydzień przed zakończeniem obecnego roku szkolnego po raz szósty odbyły się uroczystość Święta Patrona Szkoły – 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie i po raz pierwszy była to uroczystość połączona ze Świętem Pułkowym organizowanym w ramach Dni Grajewa przez Klub Byłych Żołnierzy 9.PSK w Grajewie, Towarzystwo Przyjaciół 9.PSK w Grajewie i Grajewską Izbę Historyczną, 15.Giżycką Brygadę Zmechanizowaną i Jednostkę Strzelecką 1010 Grajewo.

 

Galeria zdjęć

Święto 9 SPK 2010

 

Patronat nad imprezą od 3 lat objął Podlaski Kurator Oświaty.   W ramach tego święta społeczność szkolna przygotowała wiele akcentów szkolnych zarówno na część oficjalną  jak i po niej. Dzięki  takiej współpracy i połączeniu sił z różnych środowisk   i organizacji Święto zapewne miało bogatszy wymiar i oprawę oraz nie było powielania praktycznie tej samej uroczystości w różnych terminach. - dyrektor ZS nr2 Marzena Joanna Sulkowska

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (9)

Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo

w tym dniu będzie mozliwosc zapisania się do OSP GRAJEWO PRZY WOZIE STRAŻACKIM

Po co dwa razy święto Patrona w ciągu roku?

Wielkie Słowa Uznania dla całego Zespołu Szkół Nr 2 za wszystko co robicie! Wasz sojusznik na emigracji.

Brawo dla ZSNR2 Wielkie Brawo!!!

A dlaczego dwa razy ? w tym roku jeszcze nie było i nie jest planowane.

trochę dziwne święto!?? i komu?to samo co roku??

Społeczność Grajewska krytykująca takie wydarzenia jest jak rozkapryszony dzieciak: ktoś zrobi coś dla uczczenia tradycji - to "a po co?" i "a komu to?" i "znowu?" .... Nie zrobi nic - "nic się nie dzieje", "nuda" , "zabić dechami" ...

Miło jest zauważyć, że w tym tłoku tak skrajnie kontrowersyjnego patrzenia na życie, jest ktoś, kto widzi normalnie i za wszystkich. Do takich pozytywnych objawów zaliczam szacunek do nadanego szkole Imienia oraz to wymowne podziękowanie:- Społeczność szkolna dziękuje za pomoc i współpracę Joannie i Bogdanowi Kosielskim, właścicielom portalu informacyjnego e-Grajewo-.
PS. Szanujmy się wzajemnie za to, co pozytywnie i wspólnie robimy dla naszej społeczności.
Pozdrawiam szkołę, jej sponsorów i media z racji corocznych obchodów Dnia Patrona. Uważam, że 9. Pułk Strzelców Konnych w Grajewie zasługuje na jego historyczne dowartościowanie, a dumą szkoły jest noszenie takiego imienia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.