sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9645 wyświetleń

Święto Mamy i Taty w PM1

Dzieci wspólnie z kadrą pedagogiczną przygotowały uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Mama i tata to największe skarby na świecie. Uroczystości w przedszkolu odbyły się w następujących dniach: w dniu 24.05.2011r. – w grupie dzieci 3-letnich „Żabki”, w dniu 25.05.2011r. – w grupie dzieci 5-letnich „Stokrotki”,  w dniu 26.05.2011r. – w grupie dzieci 4-letnich „Muchomorki”,    w dn. 27.05.2010r. w grupie dzieci 6-letnich „Smerfy”. Przedszkolaki podziękowały rodzicom  tańcem, żywym słowem, piosenką, własnoręcznie wykonanymi pocztówkami, upominkami za troskę i wychowanie oraz miłość i serce. Uroczystość przygotowano pod kierunkiem nauczycieli placówki. Licznie zgromadzeni mieli możliwość rodzice obserwacji swoich pociech.

Mamy otrzymały również kolorowe kartki pomalowane przez dzieci  „Mamo, jesteś potrzebna” zachęcające do badań cytologicznych. w ramach programu profilaktycznego zorganizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Komentarze (2)

jakie słodkie nasze dzieci miło na nie popatrzeć urwisy małe

Dziękujemy Wam, kochane dzieci. Jesteście sensem naszego życia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.