niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10020 wyświetleń

Wierzbowo zaopiekuje się psami

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt z Białej Piskiej wykonuje usługi odławiania bezpańskich psów na terenie Gminy Grajewo. Z końcem roku, kiedy wygaśnie umowa z firmą, postanowiono, iż Gmina przejmie ten obowiązek. Zapadła decyzja, że bezdomne zwierzęta przetrzymywane będą na miejscu, czyli w Gminnym Zakładzie Komunalnym w Wierzbowie.

Wybudowano 11 klatek, w których schronienie już znalazło kilka psów. Średnio ma przebywać ich tam ok. 15 sztuk. Mieszkańcy mają możliwość pozyskania psa z zakładu bez ponoszenia żadnych kosztów. Do Gminy będą należały koszty wyżywienia i opieki weterynaryjnej - średnio około 750 zł miesięcznie. Dotychczas były to kwoty prawie 3 tys. zł na miesiąc.
e-Grajewo.pl   

Komentarze (4)

a można oddać psa???

Biedne psiaki lepiej niech ktoś je przygarnie a nie mają siedzieć w tym schronisku :( ja mam 6 piesków w tym jedną suczkę przygarniętą z ulicy... potrafi być za to bardzo wdzięczna , odpłaca się miłością :))

biedne pieski szkoda mi ich,

Dajcie numer kontktowy do tego schroniska bo mi kundel sie przypaletal fex

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.