Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 14068 wyświetleń

Wierzbowo wpadło w sieć

Dzięki współpracy wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera z grajewską firmą Gig@Net, mieszkańcy wsi Wierzbowo mają możliwość korzystania z internetu w wiejskiej świetlicy.
Świetlica jest czynna codziennie od 16.00 do 21.00
W pomieszczeniu gminnym nieodpłatnie udostępnione są stanowiska komputerowe z dostępem do sieci www. W zamian za użyczenie miejsca na instalację masztu przekaźnikowego z internetu korzysta również Gminny Zakład Komunalny w Wierzbowie.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (8)

No i dobrze bedo mieli dzici co robic w zimowe wieczorki

jestem za,prawidlowo,milego uzytkowania

No cos sie ruszylo.Internet powinien docierac wszedzie nawet na najmniejsze wsie,tam tez mieszkaja ludzie.

Fajnie ciągle wójt dba tylko o Wierzbowo, Popowo, Rudę i Danówek a gmina liczy chyba dużo więcej wsi. W większości z nich dzieci nie mają nawet gdzie pograć w piłkę.

Wierzbowiaki to chłopaki pozdro dla Cześka , teraz dzieci posłuchają na e-grajewo swego ziomka jak był w USA.

tylko ze tam smierdzi bo opiekunowi nie chce sie sprzatnac

jestem z slaska ale mam rodzinke w wierzbowie chcialabym ich pozdrowic i ucalowac pozdro od beaty s dla hani i jej rodzinki . ciesze sie ze maja internet tylko tak dalej pa

komputery ok to w porzadku tylko tam musi byc odpowiedzialna osoba a nie małolat ktury o niczym nie mysli poza paleniem i piciem piwa z miejscowo młodzierza przed swietlica

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.