niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 21 komentarzy
  • 17492 wyświetleń

Wiemy kto strzelał na Południu!

15.12.2008
Informuję, iż w wyniku podjętych działań policyjnych zatrzymany został sprawca zniszczenia mienia na Os. Południe, które miało miejsce w nocy z 6/7.12.2008 r., gdzie w wyniku oddanych strzałów, wybita została szyba w samochodzie Hyundai oraz szyby w oknie jednego z mieszkań. Sprawca zniszczenia mienia to 21 – letni mieszkaniec gm. Siemiatycze, czasowo mieszkający u rodziny w Grajewie. Młodemu mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty za przestępstwo z art. 288§ 1 kk, za które grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Broń pneumatyczna, z której strzelał sprawca została zabezpieczona przez policjantów do prowadzonego dochodzenia.
mł.asp. Joanna Kiluk, KPP Grajewo08.12.2008
W nocy z soboty na niedzielę (6/7 grudnia br.) w Grajewie na os. Południe, tzw. "Alternatywy", dokonano zniszczenia mienia. Nieznany jeszcze sprawca bądź sprawcy strzelali prawdopodobnie z broni pneumatycznej.
W wyniku tego uszkodzony został samochód marki Hyundai, zaparkowany przy bloku 64 oraz wybite 3 szyby w jednym z mieszkań w bloku 65. Właściciele oszacowali straty na ok. 2 tys. i 1,5 tys. złotych.
Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.
e-Grajewo.pl

Komentarze (21)

A na parkingu za komendą policji jak na giełdzie samochody stoją, i niech stoją dalej.

co sie dzieje w tym miescie szkoda slow na takich gnojow .A swoja droga demokracja tylko co z tego rodzice pozwalaja na wszystko to i dzieci robia co chca sienaoglada taki jeden z drugim czeskich filmow a pozniej udaje sie za bog wie kogo rodzina soprano:):)

takie są skutki tuman + wiatrowka

smierdzace poludnie, polowa juz w wiezieniu siedzi, polowa jeszcze na nie oczekuje. Co za miasto, co za osiedle, co za troglodyci rodza sie i chodza po tej ziemi.

Policja się kłóci o pomostówki - do pracy Panowie i Panie - to jest służba!!!!!!

nie tylko w tych blokach strzelano...

powiedzcie co sie dzieje ? czy człowiek co to zrobił jest normalny sie zanstanawiam czemu tylko u jednego z bloko zostały postrzelane szyby?

powiem jedno ten ktoś kto strzelał powinien się głęboko zastanowić by strzelać w nocy i to ze mógł np. postrzelić kogoś ze swoich bliskich... ( trochę powagi)

Policja juz od dawien dawna nic nie robi to czego oczekujecie to ma byc stanowcze nie takiej Policji

a w których blokach jeszcze są ślady po kulach ?

Zapewne testował wiatrówkę kupioną na rynku, a może przygotowywał się do obchodów rocznicy stanu wojennego.

Haha normalnie Dzki Zachód Panowie i Panie :D

to pewnie o teren wojna :] byla

ku**** mój chłopak mieszka w 66 przecież to strach tam chodzić po zmroku. przechodząc tamtędy nie raz zostaliśmy zaczepieni ale nie zwracaliśmy na to uwagę koszmar po prostu koszmar co z tym grajewem się dzieje:/:/

Z tego co słyszałem to Policja już ustaliła tego kowboja.

w 71 bloku strzelali jeszcze

ja mieszkam w 66 i pierwsze słyszę żeby ktoś strzelał heheh a ktoś tu napisał że został zaczepiony taa napewno zaczepiłas sie o drzewo

strzelnica nie daleko ,pewnie nie doszedl hehe

i ja mieszkam w 66 . Przeciez tu jest spokojnie. i nikt nikogo nie zaczepia :)

To normalnie następca Johna Wayne. Dać chłopakowi angaż do westernu. Wyżyje się, rumakiem pogalopuje, postrzela, pistolet już ma...sprawdzony zresztą.

żal ....przeciez ..to spokojne osiedle nie mam pojęcia dlaczego zawsze czepiaja sie ?przeciez inne bloki ...centrum południa tam tez sie coś dzieje...a uparli sie na to osiedle..........nikt nikogo bez powodu nie zaczepia!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.