wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11571 wyświetleń

Wielkie pączkowanie

Dzień po Walentynkach to czas na Tłusty Czwartek – inaczej święto jedzenia pączków. Czekolada, lukier, cukier puder, toffi, marmolada, bakalie – to najpopularniejsze dodatki, które kuszą nas na tyle skutecznie, że Polacy znajdują się w czołówce miłośników tych łakoci.

Od rana grajewskie cukiernie przeżywają prawdziwe oblężenie, w jednej z nich do godz. 13.00 sprzedano prawie 500 szt. pączków. Miłośnikom "pączkowania" przypominamy, że ten wypiek, statystycznie, to aż od 200 do 300 kalorii, głównie pochodzących z cukrów.

Sonda: Ile zjadłeś(aś) dziś pączków ?

e-Grajewo.pl


Cukiernia H. Cybula zaprasza: 
Grajewo ul. Ełcka 8, os. Południe 47.
 

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (5)

w ciągu 8 godzin pracy zjadłem 8 pączków hehehehe

ja szczerze zapomnialam , ze dzisiaj Tłusty Czwartek =P
więc nie zjadłam ani 1 pączka , ale i tak za nimi nie przepadam =]

Czternastego Walentynki, piętnastego Tłusty Czwartek, szesnastego przykręć śrubę! Tak powiedział ojciec Bartek. Teraz pośpiech, jedz dowoli, łap palcami, na widelec. Dwudziestego są Ostatki, a nazajutrz jest Popielec. Jedz, popijaj – chcesz być gładki? Tylko wódki dużo nie lej! W imieninach czas przeleci, by zatrzymać się ósmego na Dzień Kobiet – chwyć za kwiatki, synku, bracie lub kolego. Tak się skończą dwudziestego i pierwszego zimowe święta, dla każdego. Tu wchłaniając zapach wiosny, czuj się zdrowy i radosny. Potem będą inne święta! Patrz, by zawsze ciało czyste unosiło głowę mądrą, a twarz była uśmiechnięta.

Pączki mniam mniam. Zjadłam 2.:):)

ja zjadlam chiba z 19 paczkow w ciagy 24h heh miam miam;]:PP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.