środa, 12 czerwca 2024

Wiadomości

  • 41 komentarzy
  • 16266 wyświetleń

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024

Za nami grajewski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasłem przewodnim było: Płuca po pandemii, gramy dla dzieci i dorosłych z mottem zbiórki "Tu wszystko gra OK". 

 


Przez cały dzień wolontariusze zbierali datki na ulicach miasta. Nie zabrakło także imprez współtowarzyszących. KS Maratonka wspólnie z MOSiR Grajewo zorganizowali dla miłośników biegania i spacerowania imprezę pod hasłem „Pobiegaj i pospaceruj z Maratonką -Wesprzyj WOŚP”. Morsy Szych Grajewo zaprosiły wszystkich sympatyków do morsowania w Boguszach. Do wspólnego grania włączyła się także Stajnia Miedzy Brzozami, która zorganizowała przejażdżki konne w Parku Solidarności, a przed budynkiem GCK strażacy z KP PSP przygotowali szereg atrakcji.

Tradycyjnie też w sali kinowej GCK odbyły się licytacje przekazanych fantów - było ich ponad 100! Grajewianie, jak co roku, okazali swoją hojność i wielkie serce. W przerwach między licytacjami wystąpiły zespoły The Show i Trelemorele, a także gwiazda wieczoru stand-uperka Paulina Potocka. To był niewątpliwie dzień pełen pozytywnych emocji.

Oficjalne wyniki zebranych w Grajewie datków poznamy wkrótce. 

 

 

Urząd Miasta Grajewo

 

środa, 12 czerwca 2024

Grajewo. Amerykanie z wizytą w LO

Komentarze (41)

gdzie sa fanty do licytacji?

Stend up będzie ??? To będę na pewno

Bardzo fajne rzeczy są na licytację . Mam już kilka do licytacji ????

Rzeczy można zobaczyć na facebooku Sztab WOŚP Grajewo

Właśnie lista aukcji miała być dostępna na tej stronie

Na ... pośrednik chcesz pomóc to takie proste

nie ma pisu i wszystko wróciło na właściwe tory.
i proszę nie usuwać tego komentarza

Stanisław nie usuniemy spoko lewaku

Do Spoko..to spoko że nie usunęliście prawaku

/ Oprócz kilku fajnych akcji osób niepublicznych to wogole byłaby cisza.

Mieczysław Stanisław hmmm jakieś starej daty te imiona czyżby ubecja się ujawniła?

Przyszłość Grajewa a bawi się w Szczuczynie. To może trzeba zmienić nazwę na Przyszłość Szczuczyna. Pozdrawiam głosu mojego nie macie.

Podziękujcie tym osobom co stoją i głupie uśmieszki stroją. Skłócili władze i się cieszą. Burmistrzu uważaj, bo szkoda ,aby twoja kadencja się zakończyła. Za twoimi plecami, namawiają na konkurencję. Tak będzie jak z Adasiem.

Przykre, że jeden z kandydatów na burmistrza wraz ze swoim stowarzyszeniem wspierali WOŚP w Szczuczynie. Drodzy Państwo to jak to jest, swoje miasto zostawiacie a promujecie się w innym mieście? Czy Grajewo to tylko dla Was głosy do urny? Przykre idea powinna być realizowana poza podziałami. Sami daliście do myślenia...

Nowi Kandydaci na burmistrzów zawiedli. Brak nowych kandydatów na radnych, zawiedli. Udział brali tylko sprawdzeni.

W Grajewie w niedziele trzeba dać na tac... i na reszte już nie wystarczy.

Po komentarzach widać, że zaczęła się krwawa walka o wiosenne wybory samorządowe. Komentatorzy w d.... mają radości i starania dzieci. Dla nich ważne jest koryto. Tfuj!

A mi jest smutno... bardzo smutno , między 15 a 17 przejechałem kilka razy Grajewo i nikogo z puszką nie widziałem :( , pierwszy raz od powstania orkiestry, ani pod żadnym sklepem, ani pod MDK... czy na ulicy... padało, mrozy były, i nawet ok. 18 kiedyś można było wesprzeć, a ktoś, kto wie co oznacza TPCHR może się orientować ile mam lat.. pozdrawiam

WOŚP to nie impreza burmistrza tylko Jurka Owsiaka można ją wspierać w Grajewie ,Szczuczynie.,Warszawie....gdzie tylko się chce a warto zobaczyć jak to powinno się robić jeśli się jest naprawdę mocno zaangażowanym.

A wy dalej dorabiacie Owsiaka i jego rodzinę naiwniacy.

Super być LEWAKIEM to zaszczyt. Wstyd to być pisiorem i udawać katolika i płuć na wszystkich.
Tak jak ty potworze z PIS!!!!

Pan Owsiak pluje na kościół ale nie wstydzi się wysłać nieświadome dzieci właśnie pod ten sam kościół aby zbierać pieniądze. wydaje mi się, że trzeba mieć jakąś przyzwoitość. nie oceniam samej zbiórki, formuły, czegokolwiek tylko moralność tego Pana. gdybym ja opluwał notorycznie Państwa a potem przychodził pod wasz dom po pieniądze...? ja bym się wstydził.

Oj, nowy kandydat ma słabych doradców. Nikt nie myśli o przyszłości Grajewa, ale swojej i własnej rodziny.

Krzysztof - będę robił co mi się podoba.

Jacek, w którym miejscu pan Owsiak pluje na kościół?? Bo nigdy nie zauważyłam. Raczej neutralne stanowisko tego Pana. Z kolei bardzo obrzydliwe dla mnie jest gdy ktoś wykorzystuje kościół do celów politycznych czego świadkiem byliśmy jak *krystalicznie czysci* wyszli z więzienia. To właśnie miał na myśli Holownia mówiąc że jest konieczność rozdziału państwa od kościoła. Ludzie starsi są bardzo wrazliwi na tym punkcie i jak widzą że ktoś składa rączki na oczach kamer myślą że to dobry bogobojny człowiek jest. Nikt nikomu kościoła nie wyrwie z serca, kościół może sobie trwać i spełniać swoją misję. Ale nie wolno wykorzystywać kościoła do realizacji celów politycznych. Amen.

Myślę , że Pan Kuczyński będzie startował na Starostę w Grajewie.
Dla mnie Starostwa Powiatowa w całej Polsce do likwidacji.

Do mały wielki smutek. Zbiórki na ulicach zawsze przed godziną 15 że względu na zapadający zmrok. Chodzi o bezpieczeństwo wolontariuszy- głównie są to dzieci. Zawsze możesz zrobić przelew.

Dobre już jeden nauczyciel ,ze Szczuczyna był.Najpierw trzeba mieć ludzi w Radzie, aby zostać Starostą. Temu Panu życzę powodzenia.

"Pan Owsiak pluje na kościół" - nie zauważyłam, bym nawet powiedziała, że jest wierzący;
"nie wstydzi się wysłać nieświadome dzieci właśnie pod ten sam kościół aby zbierać pieniądze"
- zbierający idą zbierać gdzie im się podoba, nie obiło mi się żeby j owsiak kazał komuś iść pod kościół lub gdziekolwiek!
- "wydaje mi się, że trzeba mieć jakąś przyzwoitość" - uwierz ma jej sporo, podejrzewam że więcej niż ty;
"moralność tego Pana. gdybym ja opluwał notorycznie Państwa a potem przychodził pod wasz dom po pieniądze...? ja bym się wstydził" - mnie nie opluwa, robi swoje daj przykład opluwania; On nie mówi o nikim każdy robi co chce, mówi tylko o zbiórce na doby cel;
nikt nie przychodzi pod mój dom i nie wyzywa, żebym dała pieniadze, to jest własnie ften fenomen;
wydaje mi się że "odwracsz kota ogonem lu b zazdrościsz; propozycja załóż różowe okulary - świat stanie się lepszy...
:)

Do jam2,0 pierwszy przykład opluwania kościoła, że proboszcz z Limanowa nie wpuścił dzieci na teren kościoła, Owsiak krytykował publicznie, ale nie podał przyczyny tejże decyzji

jak ja uwielbiam te lewicowo-komusze wywody naszych polskych elyt :)

Jacek, uwielbiaj dalej i trzymaj z tymi co rączki składają, ale koniecznie przed kamerami, wtedy modlitwa dopiero dziala. To prawdziwi polscy patrioci są. Komusza lewacka modlitwa nic nie warta jest.

nic nie wspominałem o modlitwie czy składaniu rączek:)
no ale żeby komuch i lewak się modlił? pięknie:) świat się zmienia:)
mnie atakujcie, kościół zostawcie w spokoju:) tylko czy potraficie?:)

jacek, twoj kosciol pluje na wszystkich "innowiercow" i wyzywa od teczowej zarazy, bolszewikow ! Nie kompromituj sie , gdyby moralnosc kleru stala na takim poziomie jak u pana Owsiaka, zylo by sie nam w Polsce o wiele lepiej !
Przeczytaj dokladnie,jak wypowiadaja sie tutaj komentujacy, o pogladach prawicowych i zastanow sie, nad tym, czego was nauczyl dobrego ten wasz moralnie zespsuty kosciol! Siania nienawisci,klotni, ublizania i wyzywania Polakow, ktorzy maja odmienne poglady !

Do znajomego po znajomości ja nie już Szczuczyn śmierdzi od ubojni,przy rondzie Guty za protekcją władz Szczuczyna powstanie ubojni drobiu i hotel na 100 osób ,,pracowników,, I to ,,ubogaci Grajewo i Szczuczyn .Cieszmy się.

Ja, naucz zrozumiale wyrazac sie w jezyku polskim i przy okazji zapoznaj sie ze znaczeniem slowa "opluwanie", poniewaz twoj bezmyslny wywod niczego takiego nie udowadnia !

I w tym tkwi twój problem Jacek, to jest różnica między nami, tobie się w głowie nie mieści,że ktoś kto ma inne poglądy niz prawicowe też może żyć blisko Boga.

Zwłaszcza osiem gwiazdek:) Czy widzi ktoś tu nienawiść? :)
Państwo zapewne jesteście ochrzczeni? Jak wam się nie podoba kościół którego jesteście członkami poprzez chrzest właśnie, proszę dokonać aktu apostazji. Jakoś nie widzę odważnych pod kancelarią parafialną:)
Żeby wypowiadać się na temat kościoła czy też księży trzeba przynajmniej uczestniczyć w jego życiu. Przynajmniej niedzielnym. Dziwne, że nigdy nie spotkałem tam ludzi nienawistnych, ubliżających sobie czy kłócących się:) Zapraszam serdecznie :) Kiedyś zapewne i tak Państwo tam zawitają. Zawitał Pan Kiszczak, Pan Jaruzelski, przyjdzie czas i na Państwa:) Prędzej czy później i nie ma znaczenia ile razy i jak mocno dziś będziecie Państwo się zapierać:)
Także kochane lewaczki robaczki i muszki komuszki do zobaczenia-może nawet już niebawem:) Kto wie:)

A z tym, że mi się pewne rzeczy nie mieszczą w głowie zgadzam się w stu procentach:)

widzę, że nawet administratora zabolało i recenzuje wpisy na te które uważa za zgodne z programem partii:)
mam kopię mojej wypowiedzi i nie widzę w niej nic obraźliwego. to prawda, że prawda boli:) administrator nie jest anonimowy i sam tym samym się określił:)
czasy się zmieniają a lewacka cenzura wiecznie żywa:)

A skąd ty możesz wiedzieć, czy ja obok ciebie w kościele nie siedzę... i czy przypadkiem nie mam na koncie wielu dobrych uczynkow wzgledem blizniego swego. nie zawlaszczaj sobie Boga ani patriotyzmu. Nie szufladkuj, nie generalizuj, nie wkładaj ludziom w usta słów, których nie wypowiedzieli, nie pałaj nienawiścią do lewaków. Jezus nie był ani lewakiem ani konserwatystą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.