UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 4894 wyświetleń

Wieczór Poetycko–Muzyczny

10 grudnia 2016 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbył się Wieczór Poetycko – Muzyczny, podczas którego zaprezentowali się laureaci XXV Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o ''Nagrodę Burmistrza Miasta'', zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Grajewa. Było to prawdziwe święto dla miłośników poezji i wartościowej muzyki. Popisy młodych recytatorów zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność, która nie szczędziła w pełni zasłużonych oklasków. Laureatów Konkursu uhonorowano nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Urząd Miasta Grajewo oraz Grajewskie Centrum Kultury.

Spotkanie uświetnili swoją obecnością: Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo – pani Halina Muryjas – Rząsa, Wiceprzewodniczący Rady Miasta – pan Wiesław Dembiński oraz Radny Miasta Grajewo – pan Edward Boć. Nie zabrakło również rodziców oraz opiekunów artystycznych nagrodzonych recytatorów.

Gościem specjalnym wieczoru był zespół wokalno – instrumentalny ''Duet z przypadku'' w składzie: Dorota Bujnowska – śpiew, Emil Kulbacki – pianino, śpiew oraz Michał Chyliński – gitara. W przepięknych lirycznych balladach, w jego wykonaniu, każdy mógł odnaleźć echa własnych przeżyć i przemyśleń. Bez wątpienia była to jedna z tych ''chwil, tych na które czekamy''.

Mamy nadzieję, że rozmarzenie zbudzone poezją, muzyką i śpiewem na długo zapisze się w pamięci młodych recytatorów oraz gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 

GCK

poniedziałek, 23 maja 2022

8 Piknik z Folklorem (18.06)

poniedziałek, 23 maja 2022

Erasmus+. SP nr 1 w Turcji

Komentarze (2)

Gratulacje Kinga

Gratulacje Natalia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.