Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 5890 wyświetleń

Wieczór Poetycko–Muzyczny

10 grudnia 2016 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbył się Wieczór Poetycko – Muzyczny, podczas którego zaprezentowali się laureaci XXV Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o ''Nagrodę Burmistrza Miasta'', zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Grajewa. Było to prawdziwe święto dla miłośników poezji i wartościowej muzyki. Popisy młodych recytatorów zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność, która nie szczędziła w pełni zasłużonych oklasków. Laureatów Konkursu uhonorowano nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Urząd Miasta Grajewo oraz Grajewskie Centrum Kultury.

Spotkanie uświetnili swoją obecnością: Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo – pani Halina Muryjas – Rząsa, Wiceprzewodniczący Rady Miasta – pan Wiesław Dembiński oraz Radny Miasta Grajewo – pan Edward Boć. Nie zabrakło również rodziców oraz opiekunów artystycznych nagrodzonych recytatorów.

Gościem specjalnym wieczoru był zespół wokalno – instrumentalny ''Duet z przypadku'' w składzie: Dorota Bujnowska – śpiew, Emil Kulbacki – pianino, śpiew oraz Michał Chyliński – gitara. W przepięknych lirycznych balladach, w jego wykonaniu, każdy mógł odnaleźć echa własnych przeżyć i przemyśleń. Bez wątpienia była to jedna z tych ''chwil, tych na które czekamy''.

Mamy nadzieję, że rozmarzenie zbudzone poezją, muzyką i śpiewem na długo zapisze się w pamięci młodych recytatorów oraz gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 

GCK

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (2)

Gratulacje Kinga

Gratulacje Natalia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.