Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 11489 wyświetleń

Wieści z ZSM nr 1

Żaneta Latarowska uczennica klasy 3c Publicznego Gimnazjum nr 1 im. PCK w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie jako jedyna w Polsce w roku 2009 była stypendystką Camp Rising Sun organizowanego przez fundacje Louis August Jonas Foundation. Stypendium obejmowało udział w letnim obozie w Danii zorganizowanym uczennic gimnazjów z całego świata. Celem programu stypendialnego “Camp Rising Sun” jest promowanie międzynarodowego dialogu oraz wspieranie wzajemnego zrozumienia i tolerancji pośród młodych i ambitnych uczniów pochodzących z wielu krajów z całego świata. W tym roku Żaneta została ponownie wyróżniona. Tym razem została wybrana jako jedna z siedmiu dziewcząt – uczestniczek obozu w 2009 roku, i będzie przewodnikiem dla dziewcząt, które zostaną zakwalifikowane do udziału w obozie w tym roku.

Camp Rising Sun 2010 rozpoczyna się 26 czerwca i kończy 14 sierpnia 2010r. Koszty obozu w USA są fundowane przez Louis August Jonas Foundation. Żaneta wyjedzie do USA 21 czerwca, by wraz z sześcioma innymi dziewczętami z innych krajów przygotować się do pełnienia nowej, nieznanej dotąd roli.
Gratulujemy Żanecie tego niezwykłego osiągnięcia i życzymy wielu niezapomnianych wrażeń.  - informuje pedagog szkoły Ewa Kurzątkowska-Chodnicka
                       

Komentarze (3)

No kochana!! Polacy trzymaja za ciebie kciuki;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.