poniedziałek, 25 października 2021

Kultura i rozrywka

Wieści z ZS w Wojewodzinie

Wieści z ZS w Wojewodzinie
SUKCES MŁODYCH BUDOWLAŃCÓW z ZS w WOJEWODZINIE

Technikum Budownictwa  przy Zespole Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka istnieje dopiero trzy lata, a jego uczniowie już odnoszą znaczące sukcesy.  Mateusz Szyszkowski i Piotr Obrycki z klasy III Technikum Budownictwa zajęli ex equo II miejsce w konkursie „TECHNIKI INFORMATYCZNE W ZASTOSOWANIACH PRAKTYCZNYCH” organizowanym przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku filia w Ełku.

 Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej pt. „MOJA WIZYTA NA PLACU BUDOWY”. Uczniowie pod opieką Pani Karoliny Obuchowskiej przygotowali pokaz multimedialny z wizyty na placu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie oraz budowy domu wielorodzinnego w Ełku.

Dnia 18 kwietnia 2011r. w siedzibie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku filia w Ełku odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Uczniowie Zespołu Szkół w Wojewodzinie za zajęcie II miejsca otrzymali 50 % ulgi w czesnym na kierunku BUDOWNICTWO oraz wiele cennych nagród.

poniedziałek, 25 października 2021

Karaoke w Piecuchu (30.10)

poniedziałek, 25 października 2021

"Przy kawie i muzyce" - 23.10.2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.