UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 9747 wyświetleń

Wieści z ZS w Niećkowie

22 marca 2012 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie odbył się Konkurs Wojewódzki „Bezpieczna Praca w Gospodarstwie Rolnym” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Wzorem lat ubiegłych organizatorem konkursu był KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku. Wzięło w nim udział 20 najlepszych uczniów - reprezentantów szkół o profilu rolniczym z województwa podlaskiego wyłonionych w etapie szkolnym.

Zwycięzcą okazał się Mariusz Zieliński – uczeń klasy czwartej Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa z Zespołu Szkół w Niećkowie. Uczeń oprócz Dyplomu otrzymał nagrodę rzeczową - dobrej marki aparat cyfrowy.

Dyrektor ZS w Niećkowie gratuluje sukcesu Mariuszowi składając jednocześnie podziękowanie opiekunowi – pani Stefanii Cieplińskiej – za skuteczne przygotowanie ucznia do konkursu.

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (5)

Gratulacje Mariusz

Gratulacje Mariuszku !! :)

Gratuluję Pani Profesor Stefanii Cieplińskiej za solidne i rzetelne przygotowanie ucznia do konkursu. W głównej mierze to od jej pracy z uczniami uzależniony jest tak wysoko osiągnięty wynik. Życze powodzenia i sukcesów w przyszłości!

Brawo!!! Najlepszy z najlepszych w województwie podlaskim!

Widać po nim że, rolnik z pasją. Gratulację i życzę dalszych sukcesów

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.