Kultura i rozrywka

Wieści z ZS nr 2


W dniu 17 kwietnia 2012 r. podpisano List Intencyjny  przez Rektora-Komendanta gen. bryg. prof. dr hab. inż. Zygmunta MIERCZYKA i Starostę Grajewskiego – Jarosława AUGUSTOWSKIEGO oraz Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie – Marzenę Joannę SULKOWSKĄ dotyczący wzajemnej współpracy  m.in. objęcia patronatem przedsięwzięć naukowych, prowadzenia zajęć przez nauczycieli akademickich, współudziału w konkursach i zawodach, udziału w uroczystościach i spotkaniach kulturalno-historycznych na zasadzie wzajemności oraz dostarczanie uczniom publikacji dotyczącej WAT.

Wizyta była perfekcyjnie przygotowana przez pracowników WAT. Obejrzeliśmy prezentację historii i osiągnięć WAT w Sali Rycerskiej, następnie była 2-godzinna wycieczka po wydziałach uczelni (w Instytucie Optoelektroniki, w Zakładzie Konstrukcji Specjalnych, na Wydziale Mechatroniki i Lotnictwa), a na koniec odbyło się uroczyste trójstronne podpisanie Listu Intencyjnego.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.