poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8661 wyświetleń

Wieści z Wojewodzina

Wieści z Wojewodzina
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Powiat grajewski w 2011 r. zrealizował projekt "Podniesienie poziomu kształcenia zawodowego poprzez adaptację, remont i wyposażenie pracowni praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół w Wojewodzinie”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, w ramach którego powstał nowoczesny kompleks pracowni, w których realizowany jest proces dydaktyczny w zawodach technik hotelarstwa i technik żywienia i gospodarstwa domowego w zakresie praktycznej nauki zawodu.

W piątek 9 maja br., w ramach wyżej opisanej akcji ZS w Wojewodzinie zaprezentował swoje pracownie i umiejętności kulinarne uczniów oraz nauczycieli zawodu technik żywienia. Goście, którzy odwiedzili placówkę tego dnia byli zachwyceni smakiem wyrobów wędliniarskich oraz potraw przygotowanych na ciepło. Była też okazja do zapoznania się z urządzeniami związanymi z energetyką odnawialną oraz nowoczesnym sprzętem rolniczym. Zaprezentowana została też oferta edukacyjna szkoły.

Klimat tego, co działo się w Wojewodzinie podczas dnia otwartego najlepiej oddają zdjęcia. Dziękuję bardzo wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w organizację tej akcji.
dyr. Zdzisława Choynowska

fot. ZS Wojewodzin

 


Komentarze (3)

No super! Kuchnia rewelacyjnie wyposażona. Jak ja się tam uczyłam, było znacznie skromniej, ale z roku na rok szkoła pięknieje i ewidentnie widać czyja to zasługa.

można? można! pozdrawiam mój Wojewodzin!

No to czyja to zasługa tak konkretnie?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.