Kolejne zajęcia kulinarne dla Gimnazjalistów
W poniedziałek 09.01.2012 r. gościliśmy uczniów z Gimnazjum Nr 2 w Grajewie na zajęciach kulinarnych. Uczniowie wypiekali faworki, róże karnawałowe i pizzę zapoznając się w trakcie pracy z nowoczesnym sprzętem pracowni technologii gastronomicznej, pracowni hotelarstwa i obsługi konsumenta. Młodzież , która nas odwiedziła pozostawiła bardzo dobre wrażenia. Chciałabym zobaczyć ich w gronie uczniów naszej szkoły. - dyrektor Zdzisława Choynowska
poniedziałek, 22 czerwca 2026
poniedziałek, 22 czerwca 2026
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Komentarze (0)