Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9815 wyświetleń

Wieści z Wojewodzina

Wieści z Wojewodzina
Uczniowie z Wojewodzina i Danówka na konferencji w Białymstoku

           Dyrekcja Zespołu Szkół w Wojewodzinie zawarła  z Fundacją Forum Inicjatyw Rozwojowych w Białymstoku porozumienie o współpracy. W jego efekcie, w dniu 6 czerwca 2011 r. stu uczniów z Zespołu Szkół w Wojewodzinie i Gimnazjum w Danówku uczestniczyło w konferencji  pt: "Rola młodzieży  w rozwoju obszarów wiejskich" zorganizowanej w Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku.

           Celem tego przedsięwzięcia było przybliżenie młodzieży zagadnień związanych z działaniami władz rządowych i samorządowych na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Konferencję otworzył i  przywitał zgromadzonych gości wicemarszałek województwa podlaskiego p. Mieczysław Blaszko. Program spotkania obejmował wystąpienia przedstawicieli Sekretariatu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Podlaskiego Kuratorium Oświaty, Wyższej Szkoły Agrobiznesu i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Po wystąpieniach prelegentów młodzież miała możliwość wypowiedzenia się poprzez ankietę na temat potrzeb i problemów młodzieży zamieszkującej obszary wiejskie. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymali certyfikaty uczestnictwa.

     Organizatorem konferencji była Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych w imieniu SR KSOW oraz Podlaskiej Izby Rolniczej. Całość przedsięwzięcia finansowana była ze środków pochodzących z Pomocy Technicznej PROW na lata 2007 - 2013.

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (4)

Było fajnie...Dowiedziałam się więcej na temat funkcjonowania władz na poziomie województwa. Dziękuję organizatorom. Pozdrawiam

loolll . ;d tam to totalne nudyy były. ;d najfajnie zresztą jak zawsze w autobusiee ! ;d ;*

bylo bardzo fajnie wiecej takich wycieczek mozna nauczyc sie wiele ciekawych rzeczy pozdro dla organizatorow

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.