wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 3972 wyświetleń

Wieści z SP w Rydzewie

Wieści z SP w Rydzewie

Spacer przez życie zaczynamy w szkole ...   
 

    30 października 2014 roku w Szkole Podstawowej w Rydzewie klasie I nadszedł ważny dzień. Tego dnia odbyło się ich ślubowanie przy poczcie flagowym i pasowanie na uczniów. Maluchy wraz z wychowawcą Katarzyną Truszkowską przygotowały akademię popisując się wiedzą i umiejętnościami - recytowały wiersze, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, wykazywały się sprawnością ruchową... Dzieci stały się prawowitymi uczniami szkoły.
 
    Po części oficjalnej  pierwszoklasiści zostali obdarowani prezentami od rodziców, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Dzień obfitował w moc wrażeń.
 

Dzień Niepodległości

W dniu 15 listopada w Szkole Podstawowej w Rydzewiie  odbył się uroczysty apel w 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Informacje o tamtych czasach i wiersze były pięknie uatrakcyjnione piosenkami.
Pan Dyrektor pogratulował dwóm uczniom dobrego udziału w konkursie organizowanym przez Katolicki Dom Kultury "Barka" w Rajgrodzie. Paweł Rydzewski zajął drugie, a Szymon Waszkiewicz trzecie miejsce. - informuje S.Obrycki


Więcej zdjęć na fb

 

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (1)

Wzór do naśladowania nie tak jak w Rajgrodzie klasa miejska klasa wiejska wszyscy razeem

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.