sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6210 wyświetleń

Wieści z SM MLEKPOL

Wieści z SM MLEKPOL

SM MLEKPOL w finale rywalizacji o prestiżowy tytuł.

Ser Królewski z Kolna oraz nowoczesna linia do produkcji serów i ekologiczna kotłownia ze stacją LNG w ZPM Kolno w grupie finalistów nominowanych do miana Podlaskiej Marki 2017.

21 finalistów Podlaskiej Marki wyłoniło 17-osobowe jury, w skład którego weszli wybitni specjaliści różnych branż, m.in eksperci ds. gospodarki i nowoczesnych technologii, przedstawiciele mediów, organizacji pozarządowych oraz delegaci Rady Przedsiębiorczości. Obradom przewodniczył Jerzy Leszczyński, Marszałek Województwa Podlaskiego.

To już 13 edycja konkursu. Tym razem wybierano spośród 179 zgłoszonych kandydatur. Mlekpolowski ser Królewski z  Kolna powalczy o zaszczytne miano  w kategorii produkt, natomiast nowoczesna linia do produkcji serów oraz ekologiczna kotłownia ze stacją LNG w ZPM Kolno, w kategorii inwestycje.

Laureatów Podlaskiej Marki wyłoni Kapituła Nagrody. Swoją Podlaską Markę wybiorą też internauci.  Głosować można do 2 kwietnia b.r. za pośrednictwem strony http://podlaskamarka.pl/

Zwycięzców konkursowej rywalizacji poznamy 27 kwietnia br. podczas Gali Finałowej,  w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (2)

I czego się cieszysz :P przecież to kolno :P

małpa Kolno to odział Grajewa i temu się cieszy. pomyśl czasem troszkę

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.