Kultura i rozrywka

Wieści z Rajgrodu

Dnia 12 grudnia 2016 r. w Pensjonacie ,,RAJ” w Rajgrodzie w ramach projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” finansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyła się uroczyste zakończenie roku szkolnego szkoły  SuperBabci i SuperDziadka.
    W spotkaniu ,,uczniowie” rajgrodzkiej szkoły SuperBabci i SuperDziadka zaszczy mieli gościć szkołę SuperBabci i SuperDziadka z Białegostoku. Tego dnia pogoda nie rozpieszczała przybyłych gości było bardzo zimno i wiał silny wiatr w planach było pokazanie części atrakcji turystycznych Rajgrodu niestety ze względu na warunki atmosferyczne nie udało się pokazać wszystkiego.
    Po atrakcjach turystycznych zaproszeni goście burmistrz miasta Rajgrodu Ireneusz Gliniecki, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej  Joanna Katarzyna Hader wraz z prezes polskiego stowarzyszenia pedagogów i animatorów Małgorzata Borowska wręczyli wszystkim uczestnikom projektu ,,Aktywna SuperBabcia – Aktywny SuperDziadek” zaświadczenia o ukończeniu I semestru szkoły SuperBabci i SuperDziadka.
    Seniorzy zakończyli swoje spotkanie wcześniej przygotowanymi występami artystycznymi. Były śpiewane stare przeboje i nowe skecze humorystyczne oraz zabawy ruchowe.
    Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, osobom wspierającym działania na rzecz seniorów oraz samym seniorom za stworzenie wspaniałej atmosfery.  - informuje Koordynator Regionalny Piotr Szymanowski

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.