środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

Wieści z Radziłowa

Gimnazjum w Radziłowie po raz pierwszy historii szkoły było gospodarzem regionalnego etapu  Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK?-TAK!

W szkolnej pracowni komputerowej spotkała się trójka najlepszych gimnazjalistów obejmującego szkoły z województwa podlaskiego:

Łukasz Zieliński z Zespołu Szkół w Czyżewie, Krzysztof Rombel z Gimnazjum nr 1 im. Niepodległości Polski w Bielsku Podlaskim, Jakub Mroczkowski z Gimnazjum w Radziłowie.
Ten etap zmagań konkursowych składał się z części praktycznej (zadania do rozwiązania) oraz teoretycznej (pytania z odpowiedziami jednokrotnego wyboru).

Wszystkim uczestnikom, których mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły życzymy kolejnego spotkania w tym samym gronie, tym razem na finale w Warszawie 15 maja.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Przewodnicząca - pani Aneta Michałowska (dyrektor Gimnazjum w Radziłowie) oraz pani Zofia Filipiuk (Gimnazjum nr 1 im. Niepodległości Polski w Bielsku Podlaskim).

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Informatyczne.

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.