poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

Wieści z PG w Radziłowie

Ekipa filmowa Podlasie Makes Me Happy przeprowadziła warsztaty filmowo-fotograficzne na terenie Gimnazjum w Radziłowie. Radziłów jest jedną z dziewięciu miejscowości tworzących  KONSTELACJĘ ŻUBR czyli kulturalny gwiazdozbiór „inkubatorów kultury” wśród interesujących i malowniczych podlaskich miejscowości, które po obrysowaniu tworzą sylwetkę żubra.

Po spotkaniu uczestnicy otrzymali aparat z możliwością robienia zdjęć i kręcenia filmów po to, by sami spróbowali zająć się fotografią oraz stworzyć wspólnie krótką formę filmową. Efekt końcowy warsztatów czyli krótkie etiudy filmowe i wystawę zdjęć będzie można zobaczyć w Białymstoku oraz w Radziłowie w listopadzie.

W lipcu grupa „filmowych zapaleńców" z radziłowskiego gimnazjum przygotuje film „Moja miejscowość o godz. 10.00" oraz „Portret Najbardziej Interesującej Osoby w Radziłowie".

W skład nieformalnej grupy wchodzą (w kolejności alfabetycznej): Patryk Gliński, Weronika Kaszak, Paulina Milewska, Emilia Mroczkowska, Magdalena Peczyńska, Aleksandra Włodkowska, Ewa Zalewska. Nad grupą sprawować będzie opiekę Zbigniew Mroczkowski.

 

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

"W starym kinie" Grajewskie Centrum Kultury

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Morsy w wiosennych warunkach zakończyły sezon

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.