UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11166 wyświetleń

Wieści z PG nr 2

Uczniowie klasy II b Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie: Patryk Kamiński, Mateusz Sarnacki, Dawid Karpiuk, Hubert Zaborowski i Łukasz Modzelewski wygrali konkurs realizowany przez CEO w ramach akcji „Tydzień oszczędzania”. W poniedziałek zwycięzcy odebrali iPody Nano za nagranie filmu reklamującego konto bankowe.


W ramach „Tygodnia dla oszczędzania” klasa II b przygotowuje projekty edukacyjne dotyczące kont internetowych, bezpieczeństwa pieniędzy w sieci, oszczędzania dzięki kontom bankowym. Celem jest zdobycie wiedzy przez uczniów tworzących projekty i „sprzedanie” jej rówieśnikom.

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (4)

Szkoda że tylko te 5 osób wiedziało o konkursie na ponad 300 uczniów pg2 (a wygrana się udała ponieważ filmik nie był wcale rewelacyjny a uczestniczyło w konkursie tylko 4 grupy (4 filmy)

Tylko osoby zgłoszone do projektu mogły brać udział w konkursie.A jeżeli "żal" pisze o ilości grup to sukcesem jest wygrana, bo pozostałe grupy przegrały.Gratuluję!!!!!

Skoro się nikt nie interesuje , to nie wie . Proste.
A poza tym filmik był rewelacyjny .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.