Sport

  • 6 komentarzy
  • 12205 wyświetleń

Wieści z PG 3

    Nowa salka korekcyjno-taneczna w PG3

    W roku szkolnym 2011/2012 staraniem dyrekcji PG3, szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków MEN na wyposażenie salki korekcyjno-tanecznej. W pomieszczeniu tym wykonano nową podłogę i zamontowano lustra. Na kwotę 21.079,00 zł zakupiono sprzęt: maty, stepy, materace, skakanki, obręcze gimnastyczne, hantle, piłki lekarskie i piłki rehabilitacyjne. Ze środków własnych szkoła doposaży pomieszczenie w niezbędne szafki i regały. Przeznaczono na ten cel 4000 zł. Już teraz w salce prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe, aerobik, zajęcia taneczne i korekcyjne. „Zakupiony sprzęt umożliwił zaproponowanie młodzieży nowych i ciekawszych ćwiczeń. Stanowią doskonałą pomoc w gimnastyce korekcyjnej i różnego rodzajach zabawach zręcznościowych. Tego typu salka stanowi dla nas małą, ale jakże ważną namiastkę sali gimnastycznej, której w szkole po prosty nie ma.” – powiedziała Beata Antropik nauczycielka wychowania fizycznego.

Zadowoleni są też uczniowie. „Zajęcia w tej sali sprawiają prawdziwą przyjemność, ćwiczenia są urozmaicone i możemy rozwijać naukę tańca w grupie. Dzięki lustrom możemy szybciej dopracować synchronizację w układach choreograficznych. Podczas ćwiczeń na stepach świetnie się bawimy.” – powiedziała Aleksandra Kazberuk z klasy III b.

A. Joka PG3

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (6)

a sali gimnastycznej dalej nie ma;) brawo pani Dyrektor podziwiam tą tragiczną inwestycje,a potem sukcesów oczekują od uczniów ..

Sala gimnastyczna nie jest w szkole tak bardzo potrzebna jak inne rzeczy, Na które dyrekcja pieniędzy nie żałuje. Pomoce naukowe takie jak nowe komputery, mapy i inne są w szkole ważniejsze. W zeszłym roku z pg3 kilku uczniów zostało laureatami wojewódzkich konkursów, a moim zdaniem to większy sukces niż wygrane zawody sportowe.

tyle dostali to zrobili coś pożytecznego, jakby zamiast tych 20 tysięcy z kawałkiem dostali z 200 tysięcy to może i sala by była. Byłam uczennicą PG3, ale kilka lat temu i teraz zazdroszcze uczniom, że wreszcie mają co robić na w-fie, nie to co my.

Do x: widac, ze nie uczysz/uczylas/es sie w tej szkole. sala gimnastyczna jest czyms nierealnym. Nie ma na to miejsca ani pieniedzy. A dzieci gdzies w-f musza miec. To byl bardzo dobry pomysl i dobra inwestycja. Mlodziez ma mozliwosc rozwijania sie w jakims kierunku. A nie tylko zwykly aerobik czy w-fy na korytarzach w czasie zimy. Gratulacje!

Laptopy dla każdego ucznia by się przydały, a nie dzieci muszą kręgosłupy nadwyrężać...

Tak jak ludzie kiedyś pisali pod zawodami w których uczestniczyłem Cytat: " Chłopcy starają się a później idą do pg3 i tam się marnują bez sali"
Oto prośba od uczniów :
Wybudujcie mam salę !!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.