Kultura i rozrywka

Wieści z Niećkowa

Dzieci i młodzież należąca do Chóru Most the Music funkcjonującego przy Zespole Szkół w Niećkowie, a działającego pod skrzydłami Fundacji Most the Most, w minioną niedzielę - 4 lutego 2024 r. mieli okazję i zaszczyt uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu muzycznym. Był to musical pt." Złote głosy musicalu", który odbył się w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. 

 

Nasi Chórzyści wysłuchali i obejrzeli najpiękniejsze i najbardziej uwielbiane musicalowe utwory takie jak: Mamma Mia, West Side Story, Miss Saigon, czy też We Will Rock You. Cudowna Unity Orchestra pod batutą Tomasza Filipczaka, wybitne gwiazdy polskiej sceny musicalowej: Sylwia Banasik- Smulska, Edyta Krzemień, Kasia Łaska, Damian Aleksander i Marcin Jajkiewicz oraz profesjonalni tancerze sprawili, że było to niezwykłe, pełne emocji i wzruszeń doświadczenie, które pozostanie w pamięci naszych młodych artystów na długo. 

 

Grupą podczas wyjazdu opiekowała się Dyrektor ZS w Niećkowie Bożena Sokołowska. 

 

poniedziałek, 4 marca 2024

Gmina Grajewo. Koncert "Luźne Granie" (9.03)

poniedziałek, 4 marca 2024

Grajewo. "Siła jest kobietą" 8.03.2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.