sobota, 28 maja 2022

Sport

Wieści z MLUKS "GWIAZDA"

Po raz pierwszy nasze zawodniczki cieszyły się tak bardzo z możliwości wyjazdu ze Szczuczyna do Grajewa :).

Okazja jednak jest niebanalna, gdyż dziewczęta wywalczyły sobie awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – „Podlaskie 2011”, która odbędzie się w dniach 1-3.05.2011 właśnie w Grajewie.

W dniach 1 - 2 kwietnia 2011 roku w Świeciu (woj. kujawsko- pomorskie) odbył się drugi tor eliminacji do OOM. Na tych zawodach do grona finalistek OOM w Grajewie dołączyło kolejnych pięć dziewcząt, tj. Karolina Zamojska w kat. do 43kg, Karolina Drobińska w kat. do 46kg, Paulina Aktar w kat. do 49kg, Adrianna Zańko w kat. do 56kg i Ewa Alicka w kat. do 65kg, które zwyciężyły w swoich kategoriach wagowych.

O niewątpliwym pechu na tych eliminacjach może mówić Weronika Szczech z MLUKS „GWIAZDA” , która w kat. do 60kg awans do OOM przegrała tzw. małymi punktami technicznymi zajmując ostatecznie 3 miejsce w tej kategorii wagowej. Istnieje jednak szansa uzyskania dla tej zawodniczki tzw. dzikiej karty uczestnika OOM, o co będziemy walczyć.

Wcześniej w dniach 18-19.03.2011 w Woli(woj. śląskie) awans w kat. do 70 kg wywalczyła sobie Anna Czyżyńska.

Mamy nadzieję ,że dziewczęta godnie będą reprezentować nasze województwo na tej najważniejszej w roku imprezie sportowej dla tej grupy wiekowej.

 
Ze sportowym pozdrowieniem
Grzegorz ZańkoKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.