Sport

Wieści z "Maratonki"

VI RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE DOLINĄ RYPIENICY

 

W Rypinie jeszcze nie biegaliśmy, dlatego w sobotę 10.09.2011 biegacze Maratonki postanowili reprezentować Grajewo w jednym najstarszych Polskich miast i wystartować na dystansie 10000m w VI Biegu Rypińskim.

Pogoda dopisała – 18 stopni, słońce, lekki wietrzyk. Na starcie stanęło ponad 130 zawodników, a wśród nich czterech reprezentantów grajewskiej Maratonki. Trasa była wymagająca – liczne podbiegi, zróżnicowana nawierzchnia (asfalt, szutr, żużel, drogi polne i leśne). Start i finisz na stadionie, gdzie tradycyjnie czekały dziewczyny z medalami. Zabrakło niestety wody, za to podczas oczekiwania na wyniki organizatorzy częstowali grochówką, kiełbasą i kaszanką z grila. Byliśmy również pod wrażeniem przyjaznej atmosfery, zaangażowania organizatorów oraz pięknego i zadbanego obiektu MOSiR.   

Wypadliśmy nieźle, ale byłoby jeszcze lepiej gdyby w ostatniej chwili nie wykruszył się Krzyś Staniszewski i wiceprezes Janusz (dopadły ich kontuzje) i Karol Krzyżanowski . Drużynowo zjęliśmy czwarte miejsce, a z chłopakami były realne szanse na zwycięstwo! Tym bardziej, że indywidualnie Krzysztof Dudzis zjął pierwsze miejsce w swojej kategorii (11w open), Krzysztof Drężek czwarte w kategorii (15 w open). Wśród kobiet Ala Śliwa była trzecie w kategori, (9 w open), Waldemar Szycik jeszcze bez formy był 16 w kategorii (72 w open).

Za rok odwiedzimy Rypin większą ekipą.


wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.