środa, 26 stycznia 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 1969 wyświetleń

Wieści z KS Maratonka

 W ostatnim dniu starego roku członkowie i sympatycy Klubu Sportowego Maratonka Grajewo spotkali się na Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym, by podsumować minioną kadencję i wybrać Zarząd na kolejne cztery lata pracy.

 

    To był dobry czas w działalności KS Maratonka – podkreślił w swym wystąpieniu – prezes klubu Marcin Myszka. W tym czasie na terenie powiatu zorganizowano sporo imprez biegowych i rekreacyjnych z udziałem licznych miłośników biegania nie tylko z miasta czy regionu. Tradycyjnie na starcie Biegu Wilka są biegacze z sąsiednich państw. Ciekawym doświadczeniem był wyjazd na Islandię gdzie wzięto udział w Reykjawik Marathon. To był też dobry czas współpracy z miastem, powiatem czy innymi organizacjami pozarządowymi. Dzięki temu widać klub w życiu regionu czy kraju. Trudno zliczyć udział w biegach w Polsce i za granicą w tym czasie, a było też sporo miejsc na podium. Dużym wydarzeniem była też wystawa i okolicznościowe spotkanie w Grajewskiej Izbie Historycznej z okazji 35 – lecia powstania Maratonki. Do tego warto podkreślić, że Maratonka, to swoista biegowa rodzinka i przyjaciele. To sprawiło, że pozyskano też sponsorów, co bardzo dobrze wpłynęło na działalność. Mocno też podkreślano, że działalność Maratonki to dobra promocja miasta i powiatu. I co ważne, dzięki przychylności władz miasta, klub ma swoją siedzibę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji gdzie wyeksponowano klubowe trofea.

 

   Wybrano też Zarząd na kolejną czteroletnią kadencję. Nowym -starym prezesem został ponownie Marcin Myszka. Do władz weszli też: Karolina Turowska, Krzysztof Borawski – wiceprezesi,  Janusz Krause – sekretarz, Adam Sawicki – skarbnik, Waldemar Szycik, Krzysztof Drężek i Jarosław Nieciecki – członkowie Zarządu.

 

     Teraz przed wszystkimi kolejny etap działalności Maratonki. Już wkrótce miłośnicy biegania zostaną zaproszeni do udziału w imprezach biegowych na terenie powiatu grajewskiego.

                                                                                                                                                       WJ

     

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (3)

A ta ścieżka do biegania na hadesie co zrobili to jeszcze istnieje czy już zarosła ?
.

ta ścieżka na Hadesie jeszcze funkcjonuje czy zarosła kompletnie ?

Ścieżka istnieje tylko biegaczy nie ma . Pieniądze w błoto

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.