niedziela, 17 października 2021

Kultura i rozrywka

Wieści z biblioteki w Rudzie

Wirtualny koncert życzeń dla seniorów

Biblioteka Publiczna Gminy Grajewo z siedzibą w Rudzie bierze udział w międzynarodowej akcji "Tydzień z Internetem 2011”, mającej zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z Internetu.

3.03.2011 o godzinie 15.30 w bibliotece zostanie zorganizowane wyjątkowe spotkanie dla seniorów – wirtualny koncert życzeń.

Starsze osoby, które tego dnia pojawią się w bibliotece, będą mogły wyszukać w serwisie YouTube ulubione piosenki z dawnych lat i nie tylko, a następnie wspólnie ich wysłuchać, przy okazji dzieląc się z innymi uczestnikami spotkania wspomnieniami czy anegdotami związanymi z ulubioną piosenką. Przy pomocy pracowników biblioteki i wolontariuszy będą mogli znaleźć dodatkowe informacje o piosence i wykonawcy, a także poznać podstawy obsługi komputera. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zarejestrują swój udział w internetowym liczniku akcji "Tydzień z Internetem 2011”.


Gościem specjalnym będzie Pan Wójt Stanisław Szleter
W zorganizowaniu "Koncertu życzeń” bibliotece pomaga aktyw biblioteczny

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.