poniedziałek, 22 lipca 2024

Kraj

  • 4 komentarzy
  • 2999 wyświetleń

Wiceprezydent Łomży nie żyje

 Czterej mieszkańcy Łomży podejrzewani o zabójstwo 53-latka wpadli w ręce Policji. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Wczoraj około południa policjanci z Łomży na ulicy zatrzymali trzech mieszkańców tego miasta w wieku 23, 24 i 43 lat. Również wczoraj w Orzyszu zatrzymany został kolejny 28-letni mieszkaniec Łomży. Cała czwórka podejrzewana jest o zabójstwo 53-letniego byłego wiceprezydenta Łomży, którego ciało w minioną środę odnalezione zostało na łące w okolicach Rybna.  Szeroko zakrojone działania operacyjne i procesowe, które natychmiast po otrzymaniu sygnału o tej zbrodni podjęli policjanci z Komend Miejskiej w Łomży i Wojewódzkiej w Białymstoku doprowadziły w ciągu doby do ustalenia i zatrzymania czterech podejrzewanych. Wszyscy mieli już za sobą przeszłość kryminalną i noc spędzili w policyjnym areszcie. Dotychczasowe wstępne ustalenia wskazują, że sprawcy w jednym z domów na terenie Łomży dotkliwie pobili swoją ofiarę, a  następnie wywieźli go samochodem kilkanaście kilometrów dalej. Konającego bez udzielenia pomocy porzucili na łące koło Rybna.

 

 Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej na tle rabunkowym. Dzisiaj cała czwórka zostanie doprowadzona do Prokuratury. Okoliczności tego zdarzenia oraz motywy działania sprawców szczegółowo wyjaśniają policjanci z Łomży pod nadzorem tamtejszej Prokuratury Okręgowej.

Komentarze (4)

Przy rządzie Tuska takich morderstw na pewno będzie coraz więcej . Zginął prezydent Lech Kaczyński ,a rząd nie wyjaśnił nic ,nie zabezpieczył nawet wraku samolotu.A to o czymś świadczy

Ej ,,gościu ,, z PIS-u jest już po wyborach , 6-sty raz przegraliście więc wrzuć na luz

Ej ...ja , Po zwali jak zwykle winę za wszystko na PIS.
Ale doradzę ,niech zwalają za wszystko co źle robią winę na Czerwonego Kapturka lub na wilka .Bo lubią bajki opowiadać.I widać jak Ty również wierzysz w ich bajki

bez duszy ??czego wy siedzicie w tym rzadzie i nic nie robicie tylko walka ciagle o piniadze istolki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.