Sport

  • 3 komentarzy
  • 10827 wyświetleń

Wiadomości z Warmii

W dniu wczorajszym po długich i trudnych pertaraktacjach z prezesem klubu "Płomień" Ełk została podpisana umowa na transfer definitywny do naszego klubu Bartłomieja Koniecko (w rundzie jesiennej grającego w naszym klubie na zasadzie wypożyczenia). Transfer został dokonany za ekwiwalent w wysokości 1.200 PLN zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN.

Także wczoraj Zarząd nszego klubu odrzucił prośbę klubu ŁKS Łomża o zezwolenie udział Tomasza Kulhawika w meczu sparringowym ŁKS. ŁKS był zainteresowany bezpłatnym transferem definitywnym lub wypożyczeniem tego zawodnika, który ma podpisaną umowę z naszym klubem do 30.06.2007.

Kolejny sparring nasza drużyna rozegra 18.02 z KORONĄ Ostrołęka. O miejscu rozegrania tego meczu poinformuję na początku następnego tygodnia.
J. Szumowski


Pytania do dyrektora

poniedziałek, 25 września 2023

ORLĘTA Czyżew - WARMIA Grajewo 3:4

Komentarze (3)

Dobrze,ze Bartek zostal.Byl i mysle,ze nadal bedzie mocnym punktem druzyny.Z niecierpliwoscia czekamy do rundy wiosennej :)

Jak zwykle na pierwszym miejscu Pan Dyrektor klubu!

Pan Dyrektor klubu to jedna z najbardziej kompetentnych i właściwych osób na wysokim stanowisku spośród szeregu urzędników, dyrektorów i prezesów na terenie Grajewa. Facet ma klasę i tyle. Nawet w jego wypowiedziach widać że to gość na poziomie. Na dodatek sercem oddany Warmii. Pozdrowienia ze stolicy!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.