piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 31 komentarzy
  • 11923 wyświetleń

Weekendowi wandale

W nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7 lipca br.) trzech młodych mężczyzn zniszczyło część  ogrodzenia szkoły przy ul. Konstytucji 3 maja w Grajewie.

Dyżurnego KPP telefonicznie poinformował mieszkaniec Grajewa, który zauważył rozrabiających młodych ludzi. Wysłany patrol policji dokonał zatrzymania nietrzeźwych sprawców niszczących mienie również w innych miejscach.

Kilka elementów betonowego płotu SP nr 4 zostało wyrwanych i połamanych. Wartość strat oszacowano na kwotę prawie 700 zł. Wandale, mieszkańcy Grajewa w wieku 19 i 21 lat odpowiedzą za niszczenie mienia, grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (31)

Bradzo dobrze bardzo dobrze pojechać im po całości i za poprzednie szkody też bezmózgom.

Ci co niszczą te ogrodzenie nie są zapewne Grajewiakami.Ja sobie nie mogę wyobrazić jak by Grajewiak niszczył swoje mienie.To tak samo jak by we własnym domu zniszczyć meble.
CZY TO JEST NORMALNE.

Postawić przy tych płotach i niech jeszcze naprawiają,pod okiem specjalisty ,zeby wszyscy widzieli.

Dobrze im tak wsadzić ich na 5 lat może czegoś nauczą się i jeszcze niech płacą za wyrządzone szkody. Takich osób miejsce jest tylko za kratami.

wrr moja była szkoła !


Niech zap łacą za szkody i na oczach mieszkańców naprawią szkody- tylko teraz po trzeżwiemu.

Aresztować dla przykładu na pół roku , odechce się chuliganki a i pewnie nie raz do poduszki w kryminale popłakaliby twardziele.

dla mnie to jest debilizm. cala ta polska to jeden burdel az wstyt kogos zaprosic.w innych krajach jest wiekrzy pozadek . i tak to nie mozliwe ale zycze im tych 5 lat

Ludzi e to jest szkoła dla dzieci ,a nie dla chuliganów.

Ukarać i to surowo, niech się bydło nauczy szanowania mienia i niech zajmie się wreszcie czymś pożytecznym.

to tylko w grajewie tacy idioci niszcza swoje blee

Gratulacje dla tego kto to zglosił policji ta dzisiejsza mlodzież nie zastanawia sie co robi uważam że powinni ponieść karę

niech zamkna gnoi to moze sie naucza ,jak kichy popękają

brawo za refleks....świetnie..trzeba właśnie tak reagować...za najmniejsze nawet zniszczenie

Chciałbym na portalu e-grajewo zobaczyć ich zdjęcia Grajewskich Kozaczków pewnie po 35 kg chuliganów aby każdy mieszkaniec Grajewa zobaczył z kim ma do czynienia z twardzielami mieniącymi się Grajewiakami. Wstyd niszczyć własne miasto a jak nie pasuje to won stąd.

nie dosc ze ci co to zrobili sa bezmozgami to jeszcze wiekszosc komentujacych tutaj jest identyczna. nie widzicie ze system wsadzania do wiezienia nic nie daje? ze system kar nic nie daje? kara nie uczy a jest wrecz przeciwnie. wzrost agresji a dodatkow napedza to wszystko alkohol hehe. do konca zycia w tym grajewie jak i w calej polsce bedziecie narzekac i karac jeden drugiego. sprobujcie im pomoc..... sprobujcie pomoc samym sobie

Dać jełopów zdjęcia do prasy i internetu! Niech wszyscy zobaczą kretynów!

ludzie hozy jestescie to rowalili moi ziomki i oni sa wporzadku a ze sobie popili to ich sprawa odczepcie sie ich kazdemu to sie zdaza elo ziomki

Zamykać sensu nie ma... jeszcze jeść będą za pieniążki podatników. Do robót publicznych... na rzecz miasta... tam odpracowac na pół roku, i na piwko by nie było i odpracowali by szkody... nie każdemu więzienie pomaga. A szkoda żeby się zepsuli chłopaki... każdy zasługuje na możliwość poprawy, szczególnie że pewnie nie pamiętają co zrobili...

Normalne bydlo..........


Jako mieszkańcy Grajewa sami powinniśmy dbać o jego wygląd oraz piętnować akty wandalizmu. To smutne, że stale musimy oglądać różnego rodzaju zniszczenia i wstydzić się za grajewskich chuliganów.

Powinni naprawic szkody ,jeżeli nie mają pieniążków niech zapłacą rodzice .Bo to oni powinni nauczyc swoje pociechy że płot to element ogrodzenia ,a nie worek treningowy
rynna służy do odprowadzania deszczówki ,a wygięty znak drogowy nikomu nie wskaże drogi .Społeczeństwo to niezadowolone nie powinno wszystkiego składac na alkohol.Wszelkie nawyki i zachowania wynosi się z domu.Plastykowe okna , panele na podłodze,nowe meble ,najlepsza glazura nie pokażą w domu dziecku jak należy życ w dorosłym życiu.Zamiast biegac za dobrami doczesnymi .STOP!!! ZNAJDZ CZAS BY WSKAZAC SWEMU DZIECKU DROGOWSKAZ JAK NALEżY żYC I POSTEPOWAC BY FUKCJONOWAC ZDROWO W SPOłECZEńSTWIE KTóRE ZA NAJMNIEJSZY WYBRYK NIE BęDZIE NASZEGO DZIECKA WSADZAC ZA KRATKI.TRZEBA WSZYSTKIM DAC SZANSę ANAJPIERW DAJMY Ją SAMI SOBIE.

jak nie wolno im pić bo nie wiedzą co robią puzniej to niech wcale nie piją zdjęcia takich jełopów opublikować w gazetach niech wszyscy widzą takich jełopów i dać im prace w centrum miasta żeby odrobili szkody a nie rodzice mieli by płacic może by to ich czegoś nauczyło

Koguciki zapuźno wracali do kurnika,noc zastała,i szli na oślep,po drodze otłukli swoje głupie łby.Szkoda tego ogrodzenia!!!!!

do:niewiadomo kto brk to co z tego,że sobie popili powinni mieć trochę rozsądku.Teraz wyciągnął konsekwencje.

czemu my musimy sie wstydzic ze mieszkamy w tym bandyckim grajewie

,,niewiadomo kto brk ,, ty to taki spoko koleś , ale jeżeli żal ci tych debili to następnym razem zaproś ich do swego domu niech tam się wyżywają .

hehe dajcie ich zdjecia do gazet^^ i do roboty publicznej :D

Ludzie. Trochę zrozumienia. Znacie tych chłopaków, ich problemy, troski, ich życie? W większości nie wiecie kto to jest. Łatwo jest oceniać z boku, prawda? Mówić jakie to niewychowane dzieciaki, że najlepiej byłoby ich zamknąć, zakneblować ! Bo tak jest łatwiej... Trudniej jest pomóc, wyciągnąć do nich dłoń i powiedzieć 'damy radę, wszystko naprawisz, uwierz w siebie' ! To był znak, jakiś krzyk, niemy płacz, wołanie o pomoc. Może chcieli zwrócić na siebie uwagę, ale tylko po to, by uzyskać pomoc. A konsekwencje tego czynu muszą ponieść- z tym się zgadzam. Ale NIE MOŻNA ICH PRZEKREŚLIĆ.

masz rację nieistotne kto Byli zestresowani. Ja jak będę zestresowany rozwalę to całe ogrodzenie. WYBACZCIE -ODPUŚCICIE MI??

"Art. 157. § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

i za ogrodzenie tez na 5 lat a co??!! ludzie którzy sa za maksymalnym wymiarem kary w tej sprawie powinni wstrzymać sie od dodawania komentarzy. Od kiedy to ogrodzenie jest tak samo wartościowe jak ludzkie zdrowie we dług was? Wandale powinni zostać ukarani, ale żeby od razu w taki sposób? tym co sa za ta kara proponuje 20 lat wiezienia za przekroczenie prędkosci o 10 km/h ;/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.