Szczuczyn

Wędrujące książki w BCK

Podziel się książką!

Jeśli masz w domu książkę, z którą możesz się rozstać – zrób to!

 

Pamiętaj: „Dzielenie się książkami jest o wiele lepsze od ich posiadania”.

 


Akcja jest odmianą bookcrossingu, którego twórcą jest amerykański informatyk Ron Hornbaker. Zaczął udostępniać lektury w 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Pozostawiał je w różnych miejscach, skąd zainteresowani zabierali je do czytania. W ten sposób wędrówka książki zaczęła przybierać nową formę – przestała ograniczać się do drogi z biblioteki do domów i z powrotem. 

 

Wszyscy zainteresowani znajdą w BCK w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) miejsce gdzie można przynieść z domu książki i czasopisma aby je zostawić, a tym samym podzielić się nimi z innymi ludźmi. Wybrane przez Was tytuły można zabrać ze sobą  i przeczytać, a następnie odnieść lub przekazać znajomym.

Zakres oferowanych książek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś miłośnikiem horroru, kryminału, sensacji, przygody, romansu, historii? Przyjdź i znajdź coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej nowatorskiej akcji!

 


„Książka czytana żyje dłużej!”

Zapraszamy do Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

 

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.