sobota, 4 grudnia 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8948 wyświetleń

WCZK tel. 0800 106 226

Szanowni Państwo,


                              W związku z silnymi mrozami, które są szczególnie niebezpieczne dla bezdomnych oraz innych osób potrzebujących pomocy, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przypomina o bezpłatnej infolinii oraz miejscach noclegowych w naszym regionie.


                              Każdy, kto spotka potrzebującego pomocy, któremu grozi zamarznięcie, lub wymagającego innej pomocy może zadzwonić pod bezpłatny numer 0 800 106 226 do Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. W razie potrzeby można dzwonić również pod numery alarmowe: 112, 997 oraz 998.


            Dołączam zestawienie  placówek działających na rzecz osób bezdomnych na terenie województwa podlaskiego  (Wydawanie odzieży).


Zarząd Rejonowy PCK
Os. Broniewskiego 3
19-203 Grajewo
tel. (086) 272 30 13
 Adam Dębski - rzecznik prasowy Wojewody Podlaskiego

Komentarze (4)

to spoko ze takie cos jest w Grajewie :)::)

super!fajnie ze sa choc niewielkie placowki w naszym regionie pomagajace osoba bezdomnym mam nadzieje ze z niej korzystaja :)

ciekawe jak pomagają - w tym małym zniszczonym pokoika na Broniewskiego zwanym ich siedzibą??????

Świetny pomysł dać ogłoszenie w internecie pewnie zażąd myśli że karzdy bezdomny ma laptopa i z braku zajęcia całymi godzinami siedzi w internecie świetny pomysł dać ogłoszenie a gdzie pierdzący w stołki urzędasy co oni robią można wyjść na przeciw tym ludziom w Grajewie było tylko 2 osoby bezdomne nie wiem jak jest dalej ale dużo nie ma morze czas pomyśleć o noclegowni ale po wizerunku siedziby PCK trudno wymagać czegoś więcej (Gdzie są pieniądze zbierane kilka razy w roku A odzież ,ubrania rozdajecie które nie poszły do młyna )dla informacij internałtów PCK zbiera ciuchy sprzedaje za grosze Niemcom oni to przerabiają czymi mielą w specjalnych młynach i PCK spowrotem odkupuje ten produkt ale już po cenach rynkowych takrze jak znacie bezdomnego pomuszcie mu sami na PCK niema co liczyć

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.