piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9851 wyświetleń

WCZK tel. 0800 106 226

Szanowni Państwo,


                              W związku z silnymi mrozami, które są szczególnie niebezpieczne dla bezdomnych oraz innych osób potrzebujących pomocy, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przypomina o bezpłatnej infolinii oraz miejscach noclegowych w naszym regionie.


                              Każdy, kto spotka potrzebującego pomocy, któremu grozi zamarznięcie, lub wymagającego innej pomocy może zadzwonić pod bezpłatny numer 0 800 106 226 do Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. W razie potrzeby można dzwonić również pod numery alarmowe: 112, 997 oraz 998.


            Dołączam zestawienie  placówek działających na rzecz osób bezdomnych na terenie województwa podlaskiego  (Wydawanie odzieży).


Zarząd Rejonowy PCK
Os. Broniewskiego 3
19-203 Grajewo
tel. (086) 272 30 13
 Adam Dębski - rzecznik prasowy Wojewody Podlaskiego

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (4)

to spoko ze takie cos jest w Grajewie :)::)

super!fajnie ze sa choc niewielkie placowki w naszym regionie pomagajace osoba bezdomnym mam nadzieje ze z niej korzystaja :)

ciekawe jak pomagają - w tym małym zniszczonym pokoika na Broniewskiego zwanym ich siedzibą??????

Świetny pomysł dać ogłoszenie w internecie pewnie zażąd myśli że karzdy bezdomny ma laptopa i z braku zajęcia całymi godzinami siedzi w internecie świetny pomysł dać ogłoszenie a gdzie pierdzący w stołki urzędasy co oni robią można wyjść na przeciw tym ludziom w Grajewie było tylko 2 osoby bezdomne nie wiem jak jest dalej ale dużo nie ma morze czas pomyśleć o noclegowni ale po wizerunku siedziby PCK trudno wymagać czegoś więcej (Gdzie są pieniądze zbierane kilka razy w roku A odzież ,ubrania rozdajecie które nie poszły do młyna )dla informacij internałtów PCK zbiera ciuchy sprzedaje za grosze Niemcom oni to przerabiają czymi mielą w specjalnych młynach i PCK spowrotem odkupuje ten produkt ale już po cenach rynkowych takrze jak znacie bezdomnego pomuszcie mu sami na PCK niema co liczyć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.