Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9493 wyświetleń

Ważne dowody wpłat!

W miesiącu maju do wielu grajewskich rodzin, mimo posiadanych dowodów wpłat, przychodziły zawiadomienia o zaległych opłatach np. za prąd czy telefon, które to dokonywane były za pośrednictwem Agencji Finansowej „Grosik”. Powód był następujący - w kwietniu br. kasjerka pracująca wówczas w agencji przywłaszczyła znaczną kwotę pieniężną (ok. 10-20 tys. zł).

W związku z tą sprawą prowadzone jest śledztwo przez Wydział Kryminalny KPP Grajewo. Na policję zgłaszają się świadkowie, którzy potwierdzają, że dokonywali opłat rachunków w agencji. Firma „Grosik” mimo opóźnienia opłaciła wszystkie sporne rachunki z własnego funduszu.

Osoba podejrzana, której prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną postawione zarzuty, jest znana policji.

Warto pamiętać o tym, że zachowanie dowodów jakichkolwiek wpłat, których dokonujemy jest bardzo ważne, chociaż opisana sytuacja pokazuje, że posiadając taki dowód nie możemy spać spokojnie.


e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

co jak co ale ja zawszechodzęna poczte. obsługa czasami bywa niezbyt przyjemna,ale można spokojnie spać.

"Osoba podejrzana jest znana policji, której prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną postawione zarzuty." - jakie fajne zdanie. Wynika z niego, że niedługo zostaną postawione zarzuty policji :-P

trzeba placic tam gdzie sie jest pewnemu a nie po malych agencjach o ktorych sie tyle slyszy ze oszukuja, to wszystko ze niekotrzy chca oszedzac bo za to czegos nie pobieraja to i sie przejechali.

a ja oplacam zawsze w biedronce i tam nigdy nic nie ginie i wielu moich znajomych

W agencjii grosik sytlacja znow sie powtarza
pieniondze wplacane na poczontku sierpnia do tej pory niedotarły do celu i mnie oszukano powinna zając sie tym policjia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.