poniedziałek, 29 maja 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9111 wyświetleń

Ważne dowody wpłat!

W miesiącu maju do wielu grajewskich rodzin, mimo posiadanych dowodów wpłat, przychodziły zawiadomienia o zaległych opłatach np. za prąd czy telefon, które to dokonywane były za pośrednictwem Agencji Finansowej „Grosik”. Powód był następujący - w kwietniu br. kasjerka pracująca wówczas w agencji przywłaszczyła znaczną kwotę pieniężną (ok. 10-20 tys. zł).

W związku z tą sprawą prowadzone jest śledztwo przez Wydział Kryminalny KPP Grajewo. Na policję zgłaszają się świadkowie, którzy potwierdzają, że dokonywali opłat rachunków w agencji. Firma „Grosik” mimo opóźnienia opłaciła wszystkie sporne rachunki z własnego funduszu.

Osoba podejrzana, której prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną postawione zarzuty, jest znana policji.

Warto pamiętać o tym, że zachowanie dowodów jakichkolwiek wpłat, których dokonujemy jest bardzo ważne, chociaż opisana sytuacja pokazuje, że posiadając taki dowód nie możemy spać spokojnie.


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 29 maja 2023

19 Podlaski Rajd Moto Retro w Grajewie

niedziela, 28 maja 2023

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Komentarze (5)

co jak co ale ja zawszechodzęna poczte. obsługa czasami bywa niezbyt przyjemna,ale można spokojnie spać.

"Osoba podejrzana jest znana policji, której prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną postawione zarzuty." - jakie fajne zdanie. Wynika z niego, że niedługo zostaną postawione zarzuty policji :-P

trzeba placic tam gdzie sie jest pewnemu a nie po malych agencjach o ktorych sie tyle slyszy ze oszukuja, to wszystko ze niekotrzy chca oszedzac bo za to czegos nie pobieraja to i sie przejechali.

a ja oplacam zawsze w biedronce i tam nigdy nic nie ginie i wielu moich znajomych

W agencjii grosik sytlacja znow sie powtarza
pieniondze wplacane na poczontku sierpnia do tej pory niedotarły do celu i mnie oszukano powinna zając sie tym policjia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.