sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 12 komentarzy
  • 10507 wyświetleń

Warmia z Pucharem Polski!

W finale wojewódzkiego Pucharu Polski, który towarzyszył rozgrywkom w sezonie 2008/09 górą była Warmia Grajewo, która pokonała Tura Bielsk Podlaski 3:1.

Spotkanie odbyło się na boisku w Bielsku Podlaskim. Zarówno Warmia Grajewo, jak i Tur Bielsk Podlaski jako uczestnicy finału rozgrywek mają zapewniony udział w rundzie wstępnej Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W przyszłym sezonie oba zespoły będą występowały w trzeciej lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej (Warmia utrzymała się w III lidze, natomiast Tur wywalczył awans).

Do przerwy po bramce Michała Martyniuka niespodziewanie prowadzili gospodarze, jednak na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry na listę strzelców wpisał się Rafał Kozikowski. Wynik 1:1 utrzymał się do końca drugiej połowy, a więc sędzia Janusz Brokowski zarządził dogrywkę. W dogrywce lepsi okazali się grajewianie, którzy zdobyli dwie bramki, po trzech minutach dogrywki było już 2:1 za sprawą Rafała Kozikowskiego, a w 111. minucie rzut karny wykorzystał Maksym Mirva.

Dla Warmii Grajewo jest to kolejny triumf w ramach rozgrywek o wojewódzki Puchar Polski. Grajewianie wygrywali także w sezonach 2001/02 i 2003/04. - więcej na http://www.podlaskisport.pl/

Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo 1:3 (1:0, 1:1, 1:2)
Bramki: M.Martyniuk 30' - R.Kozikowski 75', 93', M.Mirva 111' (k).

 

Gratulujemy
e-Grajewo.pl


sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (12)

czemu nikt nic nie pisze?? gdzie sa ci wszyscy krytycy?? Bravo WARMIAAAAAAAAA!!!!!!!!

Brawo Warmia !!! Pod koniec wakacji gramy PP z 1-ligowcem ;P

Tylko Warmia nasz KS ! Brawo chlopy

brawo WARMIA oby takdalej

Warmia była jest i będzie

ciekawe z kim sie teraz Warmia zmierzy w PP..

a co na to prezes izarząd czy docenili wysiłek drużyny czy chłopaki dostali jakieś nagrody..niech chociarz dyr.klubu wypowie się na łamach internetu a może to za ciężko? Bo tak sobie myślę że kibiców ma się w głębokim poważaniu.

zibi:
od dyrektora to zdaleka, akurat w stosunku do kibiców zachowuje się super !

Yeah brawo chłopaki tak trzymać mam nadzieję że tak będzie dalej i wejdziemy do ligi nr 2 :p

warmia w 2 lidze bd na 100 %

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.