Sport

Warmia podsumowała 2009 rok


          W czwartek 25 marca 2010 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Sportowego Warmia Grajewo.

           Głównym punktem było sprawozdanie z działalności klubu w ubiegłego roku przedstawione przez dyrektora klubu Janusza Szumowskiego. Był to w sumie udany rok, bo piłkarze w czerwcu zdobyli Puchar Polski szczebla wojewódzkiego i dwa razy wystąpili na szczeblu centralnym tych rozgrywek pokonując Zawiszę Bydgoszcz i ulegając Polonii Słubice. W III lidze bywało różnie, ale rundę jesienną piłkarze zakończyli na drugim miejscu. Do tego dzięki wielkim oszczędnościom udało się zmniejszyć długi z poprzednich lat i wprowadzić program oszczędnościowy. Powolutku przynosi to dobre rezultaty. Jest to możliwe dzięki pomocy Urzędu Miejskiego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i sponsorów, którym serdecznie podziękowano za ich wkład w działalność klubu.
          Następnie Edward Masłowski – przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił wyniki finansowe za ub. rok. Stwierdził, że finanse były prowadzone prawidłowo i na tej podstawie zgłosił wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi - tak się stało w jawnym głosowaniu.
        W dyskusji podkreślano, że bardzo wyraźnie spadła frekwencja na meczach ligowych Warmii i Zarząd musi popracować nad tym w najbliższym czasie. Były też pytania dotyczące cen biletów na mecze. Mówiono też o sportowej infrastrukturze w mieście i stadionie, na którym grają piłkarze.
                         WJ


PORZĄDEK OBRAD:
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zebrania.
3. Stwierdzenie prawomocności Walnego Zebrania.
4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania.
5. Przyjęcie regulaminu obrad.
6. Wybór komisji wniosków i uchwał.
7. Sprawozdanie z działalności Zarządu Klubu.
8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
9. Dyskusja.
10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu Klubu.
11. Przyjęcie uchwał i wniosków.
12. Zakończenie obrad.
czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.